Biznis portét

Kvalitne vyhotovená fotografia môže mať veľký vplyv na Vašu kariéru alebo podnikanie. Je preto dôležité vlastniť profesionálny biznis portrét, ktorý je vizuálnou reprezentáciou vašej kompetentnosti a renomé. Poslúži Vám na dokonalú prezentáciu na webových stránkach, sociálnych sieťach, v propagačných materiáloch a má aj ďalšie, širšie využitie v pracovnej sfére.

Väčšina Vašich potenciálnych klientov si o Vás informácie vyhľadá na internete ešte skôr, ako Vás stretne osobne. V tomto prípade máte na úspešný prvý dojem a sebaprezentáciu iba jeden pokus. Amatérske či mobilným telefónom vyhotovené fotografie so zlým osvetlením alebo nevhodným pozadím sú rozpoznateľné voľným okom. Rozdiel medzi takýmito fotografiami a tými, ktoré Vám vyhotoví profesionálny business fotograf je neporovnateľný. Okrem Vašej profesionality by malo business fotenie zachytávať tiež Vašu osobnosť a jedinečnosť. Pre zhotovenie biznis portrétu sa odovzdajte sa do rúk profesionálom. Sme presvedčení o tom, že z výsledku budete nadšení.

Tomáš Halász ako business fotograf spolupracoval s mnohými významnými domácimi a zahraničnými klientmi, ktorí na jeho prácu a prístup nedajú dopustiť. “S Tomášom som mal možnosť už viac ráz spolupracovať a bol som veľmi rád, že sme vybrali práve jeho ako fotografa majiteľov, manažmentu a PR tímu spoločnosti ESET. Je veľmi komunikatívny, dokáže vysvetliť čo ide robiť a dostal aj z ľudí, ktorí sa neradi fotia, to najlepšie. Výsledkom je vnútorný úsmev, ktorý z obyčajnej korporátnej fotografie robí naozaj reprezentatívny a pekný portrét,” opisuje spoluprácu s Tomášom Marek Lelovič zo spoločnosti ESET.

Hľadáte unikátny biznis portrét, ktorý Vás odlíši od Vašej konkurencie? Dokonale zachytí Vašu charizmu, jedinečnosť a kvality? V tom prípade je perfektnou voľbou fotograf Tomáš Halász. O jeho vysokej profesionalite napovedajú mnohé jeho prestížne ocenenia, zaujímavé projekty, no najmä výborné referencie. Okrem toho, že je profesionál, má tiež jedinečnú vlastnosť. Počas fotografovania vie uvoľniť atmosféru tak, aby ste si Vaše business fotenie naplno užili. A to všetko priamo vo Vašej firme, alebo v ateliéri! Stačí nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Don`t copy text!