Fantasy portrét

Profesionálny umelecký fotograf Igor Slovák objavil vášeň pre fotografiu už v útlom detstve. Odjakživa obdivoval, ako sa vonkajší svet, pomocou vtedy jednoduchého fotoaparátu, dá zvečniť na kúsok papiera. Dlhé hodiny strávené objavovaním tohto sveta prerástli v dospelom veku do profesionálneho povolania. Učaroval mu svet fantasy fotografie a fine art.

K jeho práci neodmysliteľne patrí kvalitné vybavenie. Fotí špičkovou technológiou, ktorá si verejnosťou vyslúžila ocenenie „najlepšia zrkadlovka sveta“. Pre dosiahnutie tých najlepších záberov sú samozrejmosťou viaceré svetelné objektívy. Medzi pomocníkov patria aj prenosné akumulátorové blesky, preto Vám Igor Slovák rád poslúži nielen v interiéri, ale aj v exteriéri, za rôznych, i menej vhodných svetelných podmienok. Jeho prioritou je maximálne spokojný klient s výsledkom práce a príjemný zážitok zo samotného fotografovania.

Všetko čo robí, robí tak trochu „inak“. Preto je súčasťou jeho práce aj úprava vo Photoshope a postprocesing (úprava fotografií). Do svojej práce vkladá kus seba samého a to je to, čo robí jeho fotografie výnimočnými. Fascinuje ho svet rozprávok a fantasy sveta. Krajiny plné farieb, v ktorých sa stretáva dobro so zlom, krása a štedrosť, ale tiež svetlo s temnotou. To všetko premietol do svojej tvorby a tak vznikol projekt Aratron´s Art.  V ponuke tohto magického fotografa preto nájdete aj umelecké fantasy fotenie, vďaka ktorému sa aspoň na malý čas stanete súčasťou nadprirodzeného sveta. Fantasy fotografie – kontakt.

Don`t copy text!