Igor Stančík

Fotograf Igor Stančík tvrdí, že nezvykne fotiť všetko a všetkých, pretože jeho cieľom nie je podarovať každej osobe fotografiu s vlastnou podobizňou. To, na čo sa zameriava, je zachytenie podstatných čŕt a charakteru podujatia, s dôrazom na atmosféru i tie najmenšie detaily. Jeho zámerom je vytvoriť príbeh, ktorý bude pre ľudí nezmazateľnou spomienkou.

Igor Stančík inklinuje k reportážam, pričom najbližšou mu je divadelná, športová a medicínska fotografia. Je oficiálnym fotografom Medzinárodnej biatlonovej únie a pravidelne fotí divadelné predstavenia v Horáckom divadle v Jihlave. Spolupracuje tiež so spoločnosťou Biomedical Engineering ako fotograf prítomný pri operáciách, počas ktorých sú pacientom aplikované titánové implantáty. Zaujímavý je aj pohľad na svadby okom Igora Stančíka, ktoré rozhodne nezapadajú do konceptu klasickej svadobnej doktríny. Klientov zrejme prekvapí tiež fakt, že Igor Stančík fotí výlučne bez použitia blesku. Plne si vystačí s prirodzeným svetlom, ktoré využíva v maximálne možnej miere.

Mať v portfóliu fotografa kvalít Igora Stančíka je výhrou nielen pre nás – ako agentúru, ale i nášho klienta. Ak totiž hľadáte odborníka, ktorý sa poľahky popasuje s každou fotografickou výzvou, práve u nás ste na správnej adrese. Skúsenosťami podložené práce Igora Stančíka sú toho jasným dôkazom.

 

Don`t copy text!