Hudobné kapely a unikátna show

Stella Production Logo

V portfóliu agentúry Stella Production nájdete spevákov a hudobné kapely rôznorodých žánrov. Na základe bohatých skúseností s organizovaním akcií, osláv a ďalších spoločenských udalostí vám vhodne poradíme s výberom hudby aj kultúrnym programom.

MIRROR STATUE

Celovečerná unikátna show zahrňuje:

 

·        Privítanie hostí

 

·        Živé sochy v zrkadlových kostýmoch

 

·        Tanečnú show

 

·        Fotenie sa s živými sochami

 

Show, ktorá ohromí aj tých najnáročnejších hostí. Show Mirror Family je unikátnou zrkadlovou performanciou, ktorá nemá obdoby nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Zoskupenie sa predstavilo v rámci talentovej súťaže Česko Slovensko má talent ešte v roku 2015. Svoju show predviedli už vo viacerých kútoch sveta a pred nedávnom vystúpili aj na prehliadke šampiónov na londýnskom štadióne vo Wembley.

BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ & BASIE FRANK BAND

Neodmysliteľnou súčasťou koncertov a eventov, na ktorých Barbora spieva, je jej vynikajúca sprievodná kapela Basie Frank Band. Ich pop-jazzový program v štýle “Golden Hollywood” je vhodný tak na civilnejšie párty, ako aj na slávnostnejšie podujatia. Hrajú najpopulárnejšie popové songy od svetoznámych interpretov, pričom skladby majú upravené do jazzovo-swingových aranžmánov 20.-tych až 60.-tych rokov minulého storočia. Z ich repertoáru okrem autorskej tvorby Barbory Švidraňovej vyberáme:

Beyonce – Single ladies, Lady Gaga – Million Reasons, Bad Romance, Sam Smith – I´m not the only one, Adele – Skyfall, Rolling in the Deep, Britney Spears – Toxic, Aretha Franklin – Respect, Natural Woman, Bruno Mars – Uptown funk, Treasure

Kapela má v ponuke 60 minútový koncert alebo na eventoch 90 minútové vystúpenie (3×30 minút /2×45 minút).

 

Viac informácií

MARTIN CÍSAR

Veľký spevácky talent a nádejná nová hviezda slovenskej hudobnej scény. Charizmatický zjav a zaujímavo zafarbený hlas dáva jeho piesňam nádych romantiky a prináša pocit nezabudnuteľného zážitku. Po úspechu v televíznej speváckej súťaži Hlas Československa 2014 sa Martin začal venovať spevu aktívnejšie. Nahral niekoľko coverov, najúspešnejším sa stala skladba Human amerického speváka Rag’n’Bone Man. Pred pár týždňami nahral zaujímavú cover verziu známeho hitu Dance Monkey ako jemný duet s Nicky Mack. Rok 2019 odštartoval debutovým singlom Šťastie, v lete 2019 vydal energickú skladbu v angličtine s názvom I´ll Never Be. Najnovšie Martin pracuje na svojich autorských skladbách, z ktorých prvú – pieseň Navždy predstavil svojim priaznivcom len nedávno. Martin vystupuje spolu s kapelou. Ich 60 minútové akustické vystúpenie je zložené z coverov a Martinových autorských piesni.

 

Viac informácií

UKITAS

Ukitas je akustické hudobné zoskupenie dvoch očarujúcich mladých dám ktoré, okrem nežného vzhľadu, elegancie a príjemného vystupovania zaujmú najmä spevom a neobvyklou kombináciou sprievodných hudobných nástrojov, ktorými sú ukulele a piano.  Duo je skvelou voľbou na event každého druhu. Prinesú príjemnú komornú hudbu, romantickú a chill-outovú atmosféru, vhodnú ako nerušivý podmaz k slávnostnej večeri či recepcii. Tento koncept je vhodný na konferencie, vernisáže, otvorenie podniku a podobné eventy.

 

Duo má v ponuke 60 minútový koncert alebo na eventoch 90 minútové vystúpenie (2×45 minút).

 

Viac informácií