Hudobné skupiny a ich show

Stella Production Logo

V portfóliu agentúry Stella Production nájdete spevákov a hudobné skupiny rôznorodých žánrov. Na základe bohatých skúseností s organizovaním akcií, osláv a ďalších spoločenských udalostí vám vhodne poradíme s výberom hudby aj kultúrnym programom.

LATINO SHOW

Veľko-výpravná 120 minútová hudobno-tanečnej show je plná exotiky a energie zahrňuje:

·        Bubnovú show

·        8-člennú kapelu

·        Tanečnú skupinu

·        Interaktívne workshopy venezuelským tanečníkom

 

Show, ktorá ohromí aj tých najnáročnejších latino-fanúšikov. Presne týmito slovami možno opísať vystúpenie známeho zoskupenia, ktorého dominanta spočíva predovšetkým v spojení latinsko amerických rytmov a tanečno-bubeníckej šou na jednom pódiu. To všetko v trvaní viac než dvoch hodín. Súčasťou programu je aj interaktívny workshop s venezuelským tanečníkom či vystúpenie tanečnej skupiny, ktoré Vás ohromia nielen originálnymi choreografiami, ale aj prekrásnymi exotickými kostýmami. Silnou stránkou LatinoShow je spomínaná bubnová šou Campana Batucada.

 

Latino repertoár je zložený z najznámejších skladieb intrepétov ako Sergio Mendes, Celia Cruz, Jenifer Lopez, Gloria Estefan.

 

Viac infromácií

BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ & BASIE FRANK BAND

Neodmysliteľnou súčasťou koncertov a eventov, na ktorých Barbora spieva, je jej vynikajúca sprievodná kapela Basie Frank Band. Ich pop-jazzový program v štýle “Golden Hollywood” je vhodný tak na civilnejšie párty, ako aj na slávnostnejšie podujatia. Hrajú najpopulárnejšie popové songy od svetoznámych interpretov, pričom skladby majú upravené do jazzovo-swingových aranžmánov 20-tych až 60-tych rokov minulého storočia.

 

Z ich repertoáru okrem autorskej tvorby Barbory Švidraňovej vyberáme:

Beyonce – Single ladies, Lady Gaga – Million Reasons, Bad Romance, Sam Smith – I´m not the only one, Adele – Skyfall, Rolling in the Deep, Britney Spears – Toxic, Aretha Franklin – Respect, Natural Woman, Bruno Mars – Uptown funk, Treasure

 

Kapela má v ponuke 60 minútový koncert alebo na eventoch 90 minútové vystúpenie (3×30 minút /2×45 minút).

 

Viac informácií

BURLESQUE SHOW & SWINGLESS JAZZ ENSEMBLE

Počas 60 – 90 minútovej show sa tanečnice z Bratislava Burlesque a 23 členný orchester Swingless Jazz Ensemble stretávajú spoločne na jednom pódiu v znamení skvelej hudby, tanca a ženskej zvodnosti, avšak zahalenej pod rúškom tajomnej rafinovanosti. Presne o tom je totiž umelecké predstavenie, vo svete známe ako burlesque.

 

Obľúbený big band Swingless Jazz Ensemble sa zmení na jazzový hudobný doprovod sexi tanečníc, ktorý hrá repertoár prevažne z obdobia 30.-tych  až 50.-tych rokov minulého storočia. Ich jazzová hudba v big bandovom prevedení spríjemní akúkoľvek príležitosť. Je príjemná na počúvanie, ale viete si pri nej aj zatancovať.

 

Viac informácií

GATSBY PARTY

Pomáda vo vlasoch, divoký swing bublajúci v žilách, elegancia, jazz , ľahkosť bytia, pocit nesmrteľnosti. To všetko je Great Gatsby párty!

 

Cestujte s nami v čase, odetí v kostýmoch 20tych rokov, nežne zhypnotizovaní rytmami 23 členného orchestra Swingless Jazz Ensemble. Ak neviete ako také dobové swingové tančiarne vyzerali, B-SWING – taneční lektori všetko ukážu a naučia. Večer zakončí DJ Caterpillar a electroswingom roztancuje aj poslednú bunku vo vašom tele.

 

Gatsby párty je celovečerný program so Swingless Jazz Ensemble, tanečníkmi z B – SWING a s DJom, ktorý ukončí večer elektroswingom.

 

Viac informácií

Nekopírujte náš text...