Hudobné kapely, show a párty

Stella Production Logo

V portfóliu agentúry Stella Production nájdete spevákov a hudobné kapely rôznorodých žánrov. Na základe bohatých skúseností s organizovaním akcií, osláv a ďalších spoločenských udalostí vám vhodne poradíme s výberom hudby aj kultúrnym programom.

BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ & BASIE FRANK BAND

Neodmysliteľnou súčasťou koncertov a eventov, na ktorých Barbora spieva, je jej vynikajúca sprievodná kapela Basie Frank Band. Ich pop-jazzový program v štýle “Golden Hollywood” je vhodný tak na civilnejšie párty, ako aj na slávnostnejšie podujatia. Hrajú najpopulárnejšie popové songy od svetoznámych interpretov, pričom skladby majú upravené do jazzovo-swingových aranžmánov 20.-tych až 60.-tych rokov minulého storočia.

 

Z ich repertoáru okrem autorskej tvorby Barbory Švidraňovej vyberáme: Beyoncé – Single ladies, Lady Gaga – Million Reasons, Bad Romance, Sam Smith – I´m not the only one, Adele – Skyfall, Rolling in the Deep, Britney Spears – Toxic, Aretha Franklin – Respect, Natural Woman, Bruno Mars – Uptown funk, Treasure.

 

Kapela má v ponuke 60 minútový koncert alebo na eventoch 90 minútové vystúpenie (3×30 minút /2×45 minút).

 

Viac informácií

ČERVENÝ BICYKEL

Ak hľadáte dobrú  zábavu, energické vystúpenie, ktoré vytvorí úžasnú atmosféru, potom je folk – rocková hudobná skupina Červený Bicykel tá správna voľba. Toto všetko vám dokážu členovia skupiny ponúknuť na rôznych festivaloch, mestských podujatiach, jarmokoch, hodoch, ale aj firemných eventoch.  Ich hudba dokáže osloviť širokú dospelú verejnosť, odbornejšie publikum, ale aj deti. Veselé melodické skladby so slovenskými textami sú inšpirované láskou, prírodou a cestovaním.

 

Z ich tvorby vyberáme skladby: Bohémsky čas, Na lúčke zelenejChvíľu po daždi.

 

Kapela má v ponuke 60 minútový koncert, avšak po dohode vás dokážu baviť aj 90 minút.

 

Viac informácií

LATINO SHOW

Veľko-výpravná 120 minútová hudobno-tanečnej show je plná exotiky a energie zahrňuje:

·        Bubnovú show

·        8-člennú kapelu

·        Tanečnú skupinu

·        Interaktívne workshopy venezuelským tanečníkom

Show, ktorá ohromí aj tých najnáročnejších latino-fanúšikov. Presne týmito slovami možno opísať vystúpenie známeho zoskupenia, ktorého dominanta spočíva predovšetkým v spojení latinsko amerických rytmov a tanečno-bubeníckej šou na jednom pódiu. To všetko v trvaní viac než dvoch hodín. Súčasťou programu je aj interaktívny workshop s venezuelským tanečníkom či vystúpenie tanečnej skupiny, ktoré Vás ohromia nielen originálnymi choreografiami, ale aj prekrásnymi exotickými kostýmami. Silnou stránkou LatinoShow je spomínaná bubnová šou Campana Batucada.

 

Ich latino repertoár je zložený z najznámejších skladieb intrepétov ako Sergio Mendes, Celia Cruz, Jenifer Lopez, Gloria Estefan.

 

Viac infromácií

MARTIN CÍSAR

Veľký spevácky talent a nádejná nová hviezda slovenskej hudobnej scény. Charizmatický zjav a zaujímavo zafarbený hlas dáva jeho piesňam nádych romantiky a prináša pocit nezabudnuteľného zážitku. Po úspechu v televíznej speváckej súťaži Hlas Československa 2014 sa Martin začal venovať spevu aktívnejšie. Nahral niekoľko coverov, najúspešnejším sa stala skladba Human amerického speváka Rag’n’Bone Man. Rok 2019 odštartoval debutovým singlom Šťastie, v lete 2019 vydal energickú skladbu v angličtine s názvom I´ll Never Be. Najnovšie Martin pracuje na svojich autorských skladbách, z ktorých už svojim priaznivcom predstavil piesene ako Navždy, Strácam a duet s Elis Mraz Ja a Ty.

 

Martin vystupuje spolu s kapelou a ich 60 minútové akustické vystúpenie je zložené z coverov a Martinových autorských piesni. Martin má v ponuke aj kratšie 30 minutové vystúpenie dua spolu s klaviristom.

 

Viac informácií

BURLESQUE SHOW & SWINGLESS JAZZ ENSEMBLE

 

Počas 60 prípadne 90 minútovej show sa tanečnice z Bratislava Burlesque a 23 členný orchester Swingless Jazz Ensemble stretávajú spoločne na jednom pódiu v znamení skvelej hudby, tanca a ženskej zvodnosti, avšak zahalenej pod rúškom tajomnej rafinovanosti. Presne o tom je totiž umelecké predstavenie, vo svete známe ako burlesque.

 

Obľúbený big band Swingless Jazz Ensemble sa zmení na jazzový hudobný doprovod sexi tanečníc, ktorý hrá repertoár prevažne z obdobia 30.-tych  až 50.-tych rokov minulého storočia. Ich jazzová hudba v big bandovom prevedení spríjemní akúkoľvek príležitosť. Je príjemná na počúvanie, ale viete si pri nej aj zatancovať.

 

Viac informácií

UKITAS

 

Ukitas je akustické hudobné zoskupenie dvoch očarujúcich mladých dám ktoré, okrem nežného vzhľadu, elegancie a príjemného vystupovania zaujmú najmä spevom a neobvyklou kombináciou sprievodných hudobných nástrojov, ktorými sú ukulele a piano.  Duo je skvelou voľbou na event každého druhu. Prinesú príjemnú komornú hudbu, romantickú a chill-outovú atmosféru, vhodnú ako nerušivý podmaz k slávnostnej večeri či recepcii. Tento koncept je vhodný na konferencie, vernisáže, otvorenie podniku a podobné eventy.

 

Duo má v ponuke 60 minútový koncert alebo na eventoch 90 minútové vystúpenie (2×45 minút).

 

Viac informácií

PARTY BAND DOMINIKA TITKOVÁ & FRIENDS

 

Dominika Titková & friends ponúkajú 40 / 60 alebo 90 minútový pútavý koncert s bohatou interakciou a originálnymi aranžmánmi.

 

Ich pestrý hudobný repertoár je vhodný na každú príležitosť:

  • Rock´n´Roll (Elvis Presley, Beatles, Chuck Berry, Ray Charles, Grease…)
  • Funky (Daft Punk, Bruno Mars, Kool and the Gang, Stevie Wonder…)
  • Oldies (Tina Turner, Gloria Gaynor, M.Jackson, James Brown, Sister Sledge, Boney M, Sade…)
  • Rock (Pink Floyd, Queen, The White Stripes…)

GATSBY PARTY

 

Máte nostalgiu za časmi, ktoré ste nikdy nezažili? Pomáda vo vlasoch, divoký swing bublajúci v žilách, elegancia, jazz , ľahkosť bytia, pocit nesmrteľnosti. To všetko je Great Gatsby párty!

Cestujte s nami v čase, odetí v kostýmoch 20tych rokov, nežne zhypnotizovaní rytmami 23 členného orchestra Swingless Jazz Ensemble. Ak neviete ako také dobové swingové tančiarne vyzerali, B-SWING – taneční lektori všetko ukážu a naučia. Večer zakončí DJ Caterpillar a electroswingom roztancuje aj poslednú bunku vo vašom tele.

Gatsby párty je celovečerný program so Swingless Jazz Ensemble, tanečníkmi z B – SWING a s DJom, ktorý ukončí večer elektroswingom.