Miroslav „Mirec“ Babják

Miroslav „Mirec“ Babják patrí k ostrieľaným slovenským moderátorom, ktorý sa v šoubiznise pohybuje už celé desaťročia. Do povedomia ľudí vstúpil predovšetkým ako rádiový spíker. Práve v jednej z najpočúvanejších rozhlasových staníc si Mirec prešiel viacerými reláciami. Netrvalo dlho a jeho moderátorské umenie, v kombinácii s pohotovosťou a dokonalými improvizačnými schopnosťami, si všimli aj televízne stanice.

Ako človek, ktorý mal od detstva blízko k hudbe, sa v deväťdesiatych rokoch zaslúžil o založenie v tom čase jednej z najpopulárnejších slovenských kapiel LOBBY. Vo vynovenej zostave skupina zmenila svoj názov na THREE M a minulý rok ohlásila veľký comeback. Miroslav „Mirec“ Babják tak nezaháľa a naďalej dokazuje, že v pracovnom tempe nemieni poľaviť.

Všestrannosť a profesionalitu obľúbeného moderátora diváci zažili nielen pri sprevádzaní hudobnými, súťažnými a športovými programami, ale napríklad i počas gala večerov či moderovaní ďalších spoločenských akcií. Pre svoju dlhoročnú prax a desiatky odmoderovaných akcií bude pre jednotlivcov, ale i veľké spoločnosti, jednoznačne zárukou kvalitného moderátorského výkonu. Kontakt

Don`t copy text!