Kamil Konkoľ

Charizmatický moderátor Kamil Konkoľ je už dlhé roky v obľube rádiových poslucháčov i televíznych divákov. Priazeň si získal ako moderátor rádia Európa 2 a tiež ako redaktor v najsledovanejšej rannej televíznej show na Slovensku. Zamestnáva ho tiež moderovanie eventov a hudobných podujatí.

Pôvodom vyštudovaný učiteľ angličtiny sa učiteľskému remeslu venoval iba jeden rok. Krátko nato osud Kamila zavial k mikrofónu, pri ktorom zotrval dodnes. Začínal v regionálnom nitrianskom rádiu, odkiaľ sa časom presunul do obľúbeného slovenského rádia Európa 2. Tu začínal moderovaním víkendového vysielania, od ktorého sa prepracoval až k vlastnej relácii.

 

Vyskúšal si aj televíziu, kde ako redaktor pripravoval lifestylové a šoubiznisové témy pre rannú show televízie Markíza Teleráno. V roku 2015 sa blysol ako moderátor relácie SuperStar Magazín pre TV DOMA. Okrem obrazovky a rádia Kamil pravidelne moderuje predpremiéry filmov Ladies Movie Night pre sieť multikín Cinema City Slovensko.

 

Najradšej spomína na moderovanie eventov:

Hudobné ceny rádia Európa 2

Udeľovanie hudobných cien SOZA

IBM fest 2017

Kobuľa fest 2016 a 2017  (letný hudobný festival)

Krst albumu Celeste Buckingham

Krst albumu Emmy Drobnej

Veľkým plusom pre jeho profesiu je schopnosť moderovať nie len v slovenskom, ale aj v anglickom jazyku. Jeho skúsenosti s angličtinou formovali okrem vysokoškolského štúdia a učiteľskej praxe tiež silné sympatie ku krajinám ako je Anglicko či Spojené štáty, ktoré aj navštívil.

 

 

Jeho životným mottom je výrok obľúbeného spisovateľa Jacka Kerouaca: „Život je posvätný a každá chvíľa v ňom je vzácna.“ Jeho prednosťami sú zodpovedný prístup k práci, schopnosť pracovať so slovom na úrovni skúseného profesionála a neochvejný zmysel pre humor. Vraj ak by bol riaditeľ zemegule, vždy posledný piatok v mesiaci by bol voľný!

V réžii šarmantného, ostrieľaného a zodpovedného moderátora bude Váš event zaručene v dobrých rukách. Ak očakávate na svojom podujatí, plese či firemnej akcii zahraničných klientov alebo publikum, Kamil Konkoľ je nepochybne tou správnou voľbou.  

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, 
akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.

Don`t copy text!