Kamil Konkoľ

Charizmatický moderátor Kamil Konkoľ je už dlhé roky v obľube rádiových poslucháčov i televíznych divákov. Priazeň si získal ako moderátor rádia Európa 2 a tiež ako redaktor v najsledovanejšej rannej televíznej show na Slovensku. Zamestnáva ho tiež moderovanie eventov a hudobných podujatí.

Pôvodom vyštudovaný učiteľ angličtiny vyučoval tento predmet jeden rok na Obchodnej akadémii. Neskôr sa vrátil k učeniu ako lektor v súkromnej jazykovej škole. Viac ho to však ťahalo k rádiu a hľadal cesty, ako sa stať moderátorom. Začínal už počas štúdia v regionálnom nitrianskom rádiu. Neskôr získal post moderátora víkendovej šou v obľúbenom rádiu Európa 2 a prepracoval sa až k vlastnej relácii. V roku 2018 bol tvárou online show PIKNIK, v ktorej spovedal známych slovenských umelcov. Vyskúšal si aj televíziu, kde ako redaktor pripravoval lifestylové a šoubiznisové témy pre rannú show televízie Markíza Teleráno. V roku 2015 sa blysol ako moderátor relácie SuperStar Magazín pre TV DOMA. Okrem obrazovky a rádia Kamil pravidelne moderuje predpremiéry filmov Ladies Movie Night pre sieť multikín Cinema City Slovensko. Jeho životným mottom je výrok obľúbeného spisovateľa Jacka Kerouaca: „Život je posvätný a každá chvíľa v ňom je vzácna.“

Najradšej spomína na moderovanie eventov:

 

Hudobné ceny rádia Európa 2

Udeľovanie hudobných cien SOZA

IBM fest 2017

Kobuľa fest 2016 a 2017  (letný hudobný festival)

Krst albumu Dominiky Mirgovej (apríl 2016)

Krst albumov Celeste Buckingham a Carmel Paradise (december 2016)

Krst albumu Emmy Drobnej (november 2017)

Krst albumu Liny Mayer (apríl 2019)

 

Kamilovým veľkým plusom je schopnosť moderovať nielen v slovenskom, ale aj v anglickom jazyku. Jeho skúsenosti s angličtinou formovali sympatie ku krajinám ako je Anglicko či Spojené štáty, ktoré aj navštívil. Je tiež autorom niekoľkých anglických textov k piesňam skupiny Desmod.

Obľúbený moderátor Kamil Konkoľ má zodpovedný prístup k práci, schopnosť pracovať so slovom v dvoch jazykoch na úrovni skúseného profesionála a tiež neochvejný zmysel pre humor. Kontaktujte nás a v réžii tohto šarmantného moderátora bude Váš event zaručene v dobrých rukách.

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, 
akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.

Nekopírujte náš text...