Dagmar „Didiana“ Dianová

Dagmar „Didiana“ Dianová je obľúbená slovenská moderátorka, ktorej meno je dobre známe najmä vďaka rozhlasovým a televíznym éterom. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam s moderovaním, príjemnému hlasu a pozitívnemu prístupu patrí medzi moderátorské stálice na Slovensku.

Didiana si divácku priazeň získala už začiatkom 90-tych rokov, kedy sa na televíznych obrazovkách objavila po prvýkrát. Vo verejnoprávnej televízii moderovala populárne relácie pre mládež ako Zóna D alebo hitparádu najúspešnejších albumov Top 20 Slovensko. Spolu s kolegom Andrejom Bičanom bola moderátorkou mimoriadne obľúbenej hernej relácie pre deti Maxihra. Neskôr v televíznom vysielaní zarezonovala moderovaním jednej z prvých reality show v našich končinách Vyvolení. Pokračovala moderovaním tanečnej súťaže Hviezdy na ľade a reláciou o celebritách Mojito. Na obrazovky verejnoprávnej televízie sa ako moderátorka vrátila v magazíne Zdravo a naplno. Okrajové skúsenosti s nakrúcaním získala vďaka filmu Dášť padá na naše duše, kde si zahrala okrajovú úlohu. Objavila sa tiež v niekoľkých dieloch denného seriálu Panelák.

Od moderovania k improvizovanej komédií

Vychytená slovenská moderátorka uplatnila svoj talent nie len v televíznom vysielaní ale tiež v rozhlasovom éteri. Za mikrofónom denného vysielania má po dlhé roky svoj priestor v známom slovenskom Fun Rádiu. Okrem veselého prístupu k moderovaniu však aktívna Didiana naplno využíva i svoju kreativitu. Spoločne s herečkou a komičkou Lujzou Garajovou Schramekovou sa autorsky i performérsky podieľa na tvorbe čoraz vyhľadávanejšieho zábavného formátu stand-up comedy. V ich komediálnej show s názvom „Sit Down Ladies Comedy“ účinkujú úspešné ženy so zmyslom pre humor a schopnosťou rozdávať ho. Ide o jedinú čisto ženskú stand-up comedy na Slovensku. Dámy v nej využívajú svoju pohotovosť i bezprostrednosť a vyslúžili si priazeň divákov v mnohých slovenských mestách.

Okrem rozhasového vysielania moderuje Didiana rôzne kultúrno-spoločenské akcie či golfové turnaje a mnohé ďalšie podujatia. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam, dôvtipu a pohotovosti zaručene zvládne každú Vašu akciu. Kontaktujte nás a dodajte svojmu eventu výnimočnosť a profesionálnu úroveň.

 

Don`t copy text!