Dagmar „Didiana“ Dianová

Dagmar „Didiana“ Dianová patrí medzi najskúsenejšie a veľmi obľúbené rozhlasové moderátorky na Slovensku. Svoju kariéru naplno rozbehla vo Fun rádiu. Jej hlas je ľahko identifikovateľný, príjemný a je z neho vždy cítiť pozitívne naladenú Didianu.

Profesionálkou nie je len pred mikrofónom v rádiu, ale tiež pred televíznymi obrazovkami. Vidieť ste ju mohli v televíznych reláciách Zóna D, či TOP 20 Slovensko, ktoré moderovala v začiatkoch 90-tych rokov. Neskôr sa striedala s Andrejom Bičanom vo veľmi populárnej detskej relácii MAXIHRA. Do širšieho povedomia sa dostala moderovaním reality show TV JOJ – VYVOLENÍ, či v tanečnej súťaži HVIEZDY NA ĽADE. V súčasnosti je spolu s kolegyňou Lujzou Šramekovou tvárou Sit down ladies comedy, ktorá je aktuálne veľmi obľúbenou medzi divákmi. Šou, v ktorej účinkujú úspešné ženy so zmyslom pre humor a schopnosťou rozdávať ho.

Didiana je sympatická kráska, ktorá profesionálne a na úrovni zvládne každú Vašu akciu. Prirodzenosť a spontánne vystupovanie tejto mladej ženy, pridáva jej prejavu príjemný feeling a moderovanie je plynulé, prúdiace, zábavné a uvoľnené.