Duo Aratron Aspis

Duo Aratron Aspis je jednoducho fascinujúci, dlho trvajúci zážitok, ktorý by nemal chýbať na žiadnej akcii. Tento zaujímavý, príťažlivý pár, akoby ani nebol z tejto planéty. Svojimi schopnosťami Vás vtiahnu do sveta ohňovej mágie a žonglérskeho umenia. Duo Aratron dbá na kvalitu hudby a kostýmov, to je jedna z ich predností. Svoje vystúpenia prezentujú veľmi profesionálne. Od roku 1994 majú za sebou už mnoho vystúpení a zaujímavosťou je, že ako prví začali predvádzať ohňovú show.

V ich ponuke nájdete:

 

Ohňová show, UV alebo elektrická show je kostýmovo a choreograficky inak prevedená a môžete mať vo svojom programe aj dve rôzne show. Pri grafickom žonglovaní je možné zobraziť aj logo Vašej spoločnosti alebo akýkoľvek nápis, či fotografiu.

 

Fotenie s hadom – pytónom tygrovitým albínom (sfarbenie od oranžova cez žltú, pieskovú a bielu). Je to krásny had a často sa stáva, že fotenie s týmto unikátom je najväčšia atrakcia večera

 

Fakírska show– chôdza po rozbitom skle a ostrých šabliach, ležanie na posteli s klincami, hltanie ohňa, ako aj opaľovanie ohňom, vdýchnutie ohňa do pľúc a jeho postupné vypúšťanie (tento trik robí len pár ľudí na svete) a efektívne preseknutie jabĺčka na hrudi partnerky

 

Pre vašu lepšiu predstavu o čase a type vystúpenia:

Ohňová show krátka – 8 minút

Ohňová show dlhá – 12 minút

UV show krátka – 6 minút

UV show dlhá – 11 minút

LED show krátka – 6 minút

LED show dlhá – 11 minút

Grafické žonglovanie

Žonglérska show – 11 minút

Faunny fakír show pre deti – 11 minút

Mision imposible – 3 minúty

Duo Aratron Aspis má naozaj čo ponúknuť akémukoľvek publiku. Zaujme od tých najmenších až po najnáročnejších dospelých divákov. Príťažlivý pár ponúka všetky druhy podujatí vrátane veľkolepej show, ale aj menšie, komorné vystúpenia. Agentúra Stella Production Vám rada sprostredkuje nezabudnuteľný zážitok v podobe Duo Aratron Aspis.

 

 

A ešte jeden famózny bonus

 

V ponuke nájdete aj umelecké fantasy fotenie, ktoré si môžete pozrieť TU a verte, že stojí za to minimálne vidieť tie nádherné portréty.

Don`t copy text!