3R Club

3R Club je partia chalanov, ktorí robia to, čo ich baví – parkour, tricking a freerunning. Alebo – rečou zrozumiteľnou  –  skoky, saltá, vruty bez a cez prekážky– jednoducho extrémne kúsky, ktoré spôsobujú údiv a vyrážajú dych. Ich činnosť by sme mohli zaradiť do umeleckej akrobacie.

Na slovenskej scéne pôsobia od roku 2009. Zameriavajú sa na exhibičné vystúpenia, promo akcie, show, účinkujú v reklamách, v projektoch akrobaticko kaskadérskeho charakteru. Vďaka atraktivite a dynamike pohybu ponúkajú ich predstavenia silný emočný zážitok.  Ich vystúpenia trvajú v rozmedzí 3-6 minút, podľa požiadavky samozrejme dlhšie.

 

Ich exhibičné vystúpenia a show:

 

Stavebná firma Benystav

OC Korzo Prievidza

Unipharma

Elko Computers

Galavečer Fantastic Elko Prievidza

Kaštieľ Čereňany

 

3R Club ste mali možnosť vidieť v seriáli Panelák, Chlapi neplačú, Horná Dolná, ale aj v klipe Petra Bažíka Rátaj s tým.

Chalani vedia navodiť perfektnú atmosféru s veľkým adrenalínom. Ich vystúpenia prinášajú stále nové zážitky, sú zaujímavé a plné energie. 3R Club si pre Vás radi pripravia choreografiu na hudbu podľa vášho výberu.  

 

VYBRALI SME...

Parkouristi z 3R Clubu predvádzajú svoje majstrovské umenie, odvahu i pevné nervy pri zdolávaní prekážok nielen na spoločenských akciách a zábavných šou, ale tiež vo videoklipoch. V tom od Petra Bažíka predviedli kúsky, s ktorými by sa nestratili ani vo svete

Don`t copy text!