PARTY BAND & SHOW

Stella Production Logo

PARTY BAND

 

Party band Dominiky Titkovej ponúka 60 minútový koncert alebo na eventoch 90 minútové vystúpenie (3×30 minút /2×45 minút) s bohatou interakciou a originálnymi aranžmánmi.

Ich pestrý hudobný repertoár je vhodný na každú príležitosť:

  • Rock´n´Roll (Elvis Presley, Beatles, Chuck Berry, Ray Charles, Grease…)
  • Funky (Daft Punk, Bruno Mars, Kool and the Gang, Stevie Wonder…)
  • Oldies (Tina Turner, Gloria Gaynor, M.Jackson, James Brown, Sister Sledge, Boney M, Sade…)
  • Rock (Pink Floyd, Queen, The White Stripes…

 

Ak hľadáte niečo špeciálne, v ponuke máme aj LatinoShow, ktorá je pre energickú akciu určite tou správnou voľbou. Viac informácií nájdete na stránke LatinoShow

BURLESQUE SHOW & SWINGLESS JAZZ ENSEMBLE

Počas 60 – 90 minútovej show sa tanečnice z Bratislava Burlesque a 23 členný orchester Swingless Jazz Ensemble stretávajú spoločne na jednom pódiu v znamení skvelej hudby, tanca a ženskej zvodnosti, avšak zahalenej pod rúškom tajomnej rafinovanosti. Presne o tom je totiž umelecké predstavenie, vo svete známe ako burlesque. Obľúbený big band Swingless Jazz Ensemble sa zmení na jazzový hudobný doprovod sexi tanečníc, ktorý hrá repertoár prevažne z obdobia 30.-tych  až 50.-tych rokov minulého storočia. Ich jazzová hudba v big bandovom prevedení spríjemní akúkoľvek príležitosť. Je príjemná na počúvanie, ale viete si pri nej aj zatancovať.

 

 

Viac informácií

GATSBY PARTY

Máte nostalgiu za časmi, ktoré ste nikdy nezažili? Pomáda vo vlasoch, divoký swing bublajúci v žilách, elegancia, jazz , ľahkosť bytia, pocit nesmrteľnosti. To všetko je Great Gatsby párty!

Cestujte s nami v čase, odetí v kostýmoch 20tych rokov, nežne zhypnotizovaní rytmami 23 členného orchestra Swingless Jazz Ensemble. Ak neviete ako také dobové swingové tančiarne vyzerali, B-SWING – taneční lektori všetko ukážu a naučia. Večer zakončí DJ Caterpillar a electroswingom roztancuje aj poslednú bunku vo vašom tele.

Gatsby párty je celovečerný program so Swingless Jazz Ensemble, tanečníkmi z B – SWING a s DJom, ktorý ukončí večer elektroswingom.

 

 

Viac informácií