Fotograf

Stella Production

spolupracuje s vysoko profesionálnymi a overenými fotografmi

Užívajte si čas strávený s kolegami a priateľmi, zabávajte sa pri dobrom občerstvení či hudbe, zachytenie Vašich nezabudnuteľných okamihov však pokojne nechajte na nás. Vďaka skúseným eventovým fotografom, ktorých agentúra Stella Production zastrešuje, premeníme Vaše zážitky a dôležité okamihy na trvalé spomienky.

Okrem iných je súčasťou nášho tímu aj oceňovaný fotograf Tomáš Halász, vďaka ktorému sme naše služby rozšírili o biznis portrét. Na koncertné fotenie sa špecializuje niekoľko našich overených fotografov, medzi nimi vždy pripravený „lovec okamihov“ Zdenko Hanout. S našim tímom sa radi postaráme aj o Vaše promo fotografie, ktoré Vám poslúžia na Vašu dokonalú prezentáciu.

na fotke je fotograf Tomáš Halász

Tomáš Halász

V komunite fotografov patrí k tým najuznávanejším. Prestížne oceňovaná esej Cesta do paláca s Andrejom Kiskom žne úspechy aj po rokoch. Biznis portrét, ktorý odráža Vašu charizmu a jedinečnosť dokonale zachytí skúsený fotograf Tomáš Halász.

Igor Stančík

Fotograf Igor Stančík sa zameriava na zachytenie podstatných čŕt a charakteru podujatia, s dôrazom na atmosféru i tie najmenšie detaily. Jeho zámerom je vytvoriť príbeh, ktorý bude pre ľudí nezmazateľnou spomienkou.

Zdenko Hanout

Za roky profesionálneho fotenia nazbieral množstvo skvelých záberov svetových hviezd, medzi nimi aj maestra Ennia Morriconeho počas jeho pobytu v Prahe a v Bratislave. Fotograf Zdenko mal ako jediný možnosť neobmedzene fotiť jeho skúšky, aj koncerty.

Biznis portét

Skvelo vyhotovený biznis portrét môže mať veľký vplyv na Vašu kariéru, alebo podnikanie. Odovzdajte sa do rúk profesionálneho fotografa a zo svojho biznis portrétu budete nadšení.

Pavol Kulkovský

Fotograf Pavol Kulkovský má svojský, jedinečný rukopis, ktorý je výsledkom spojenia talentu a citu pre detail. Jeho fotografie zachytia emóciu, atmosféru daného okamihu. Obsah, ktorý sa dotkne diváka a ponúkne čosi navyše.

Rudolf Baranovič

Na snímky Rudolfa Baranoviča sa môžete pozerať hodiny a neomrzia vás. Kombinácia čiernej a bielej im totiž dodáva zvláštne kúzlo. Pri pohľade na výsledky jeho práce viete, že autor berie svoju prácu zodpovedne.

Eventová fotografia

Dobrý fotograf dokáže zachytiť zážitok, atmosféru, dokáže fotografii vdýchnuť „dušu“. Je pripravený byť vždy tam, kde je to potrebné a zachytí všetko dôležit.

Jakub Ševčík

Vďaka jeho kvalitným fotografiám sa z Vašej párty, eventu, súkromnej či firemnej akcie alebo koncertu stane trvalá spomienka. Mladý fotograf vďaka mnohým skúsenostiam vie skvelo zachytiť príbeh vo fotografiách.

na obrázku je fotograf Jakub Ševčík - Stella Production

Fantasy portrét

Umelecké fantasy fotenie špecializované na portrétnu fotografiu, ktoré čerpá inšpiráciu zo sveta rozprávok. Krajiny plné farieb, v ktorých sa stretáva dobro so zlom, krása a štedrosť, ale tiež svetlo s temnotou.

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, 
akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.

Don`t copy text!