Hudba

Stella Production

pomôže s výberom hudobného programu z pestrej ponuky žánrov

Každú, pre Vás významnú akciu, chcete mať do poslednej bodky zorganizovanú tak, aby bola dokonalá a aby zanechala dlhodobý zážitok nielen pre Vás, ale aj pre všetkých, ktorí sa jej zúčastnia. Preto je určite dôležitý  výber hudby, ktorý dá Vašej akcii ten pravý náboj a navodí príjemnú atmosféru.

Umelecká agentúra Stella Production Vám pri organizovaní akcií, osláv a ďalších spoločenských udalostí poradí nielen so správnym výberom hudby, ale rovnako vyrieši i Vaše priestorové dilemy. To všetko samozrejme s ohľadom na Vaše finančné možnosti vedúce k obojstrannej spokojnosti.

Swingless Jazz Ensemble

Swingless Jazz Ensemble je jazzový big band s takmer dvadsať ročnou tradíciou, ktorý bol založený v roku 1999 pre milovníkov jazzovej hudby a swingu. Orchester hrajúci repertoár prevažne z obdobia 30. až 50.–tych rokov minulého storočia.

Edgar

Výrazný spev, chytľavé melódie či moderný zvuk obohatený o elektronické prvky, klávesy a sample. Presne to sú poznávacie znamenia interpreta, ktorý pravidelne koncertuje v kluboch, rockových festivaloch a majálesoch.

na fotke je rockový spevák Edgar - Stella Production
na fotke je spevák Martin Císar - Stella Production

Martin Císar

Jeho zamatový, zaujímavo zafarbený hlas, dáva piesňam nádych romantiky a prináša pocit nezabudnuteľného zážitku. Určite je to veľký spevácky talent a nová hviezda slovenskej hudobnej scény.

Eva Pieronová

Operné árie v podaní nádherného spevu Evy Pieronovej sa stávajú pre mnohých, nielen milovníkov opery, okamžite nezabudnuteľným kultúrnym zážitkom.

Veronika Strapková

Charizmatická speváčka zaujme svojím silným špecifickým hlasom aj najnáročnejšieho poslucháča. Jej interpretáciou soulových skladieb obohatí akékoľvek podujatie.

Samuel Hošek

Zamatový hlas v sprievode jazzových hudobníkov – to je mladý, veľmi talentovaný spevák, výtvarník a umelec Samuel Hošek.

na fotke je spevák Samuel Hošek - Stella Production
na fotke je speváčka Lea Danis - Stella Production

Lea Danis

Zamatovým hlasom v kombinácii s hudobnou tvorbou so zahraničným zvukom si Vás Lea získa na vystúpuní so živou kapelou kde ponúka zmes vybraných populárnych skladieb a vlastnej tvorby.

DEESAXX

Saxofonista DeeSaxx v spolupráci so známymi DJ-mi predvádza nezabudnuteľné predstavenia, ktoré si Vás originálnym zvukom a strhujúcou atmosférou podmania.

na fotke je speváčka Juliett Novak - Stella Production

Juliett Novak

Jej tvorba je rozhodne dobre namiešaný koktail klasickej hudby, jazzu a pop music. Juliett svojou charizmou a kvalitnou hudobnou tvorbou zaujme aj tých najnáročnejších poslucháčov.

Osvetlenie, ozvučenie, pódium

Správne technické vybavenie, ozvučenie a osvetlenie dotvára celkovú atmosféru každej akcie. Pomôžeme Vám s výberom kvalitnej techniky a zabezpečíme profesionálne služby pre Vaše podujatie.

na fotke je fingerstyle gitaristka Michaela Regecová - Stella Prouction

Michaela Regecová

Skvelá gitaristka, ktorej „špecialitou“ je fingerstyle, pri hraní však využíva aj mnohé iné techniky, ako tapping, slapping, či looper, ktoré zožínajú u publika naozaj výrazný úspech a hostia si odnesú nezabudnuteľný zážitok.

Electric Flash

Pop-rock-bluesová kapela disponuje dostatočne širokým playlistom, ktorý je zložený zo známych skladieb vhodných na počúvanie i zábavu. Skupina vystupuje ako na väčších pódiách tak v komorných priestoroch v štýle unplugged.

Tomáš Ščepka

Klavírna hudba dotvorí atmosféru večierku aj vďaka repertoáru, ktorý je skutočne bohatý na zmes štýlov. Prevažne cover verzie moderných skladieb pop music, folk-country, rock, ale aj tanečnú hudbu, latinsko-americké štandardy, swing a blues.

Janais

Svojich poslucháčov si získava indie popom s prvkami folku a šansónu. Janais spolu s kapelou prináša kvalitnú hudobnú produkciu vhodnú tak na veľké pódiá, ako aj do komornejších priestorov.

na fotke je speváčka Janais - Stella Production

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.