Hudba

Stella Production

pomôže s výberom hudobného programu z pestrej ponuky žánrov

Každú, pre vás významnú akciu, chcete mať do poslednej bodky zorganizovanú tak, aby bola dokonalá a zanechala v hosťoch dlhodobý zážitok. Atmosféru súladnú s charakterom podujatia navodí správny výber hudby. S ním vám pomôže umelecká agentúra Stella Production.

V hudobnom portfóliu nájdete spevákov a hudobné kapely rôznorodých žánrov. Na základe bohatých skúseností s organizovaním akcií, osláv a ďalších spoločenských udalostí vám vhodne poradíme s výberom hudby aj kultúrnym programom. To všetko prirodzene s ohľadom na vaše finančné možnosti vedúce k obojstrannej spokojnosti.

Barbora Švidraňová

Barbora je výbornou herečkou na doskách divadiel, v muzikáloch aj v televíznych seriáloch. Kvalitou však nadchýna aj ako speváčka v multižánrovej kapele BASIE FRANK BAND. Jej tmavo sfarbený hlas, precítený prejav a ľahkosť intonácie aj v najťažších pasážach je spolu so strhujúcimi výkonmi vynikajúcich muzikantov mimoriadnym zážitkom pre každé publikum.

DeeSaxx

Známy a žiadaný saxofonista bravúrne interpretuje vlastné skladby ako aj najväčšie svetové hity. Patrí medzi špičku livesax performerov. Hrá sólo alebo v spolupráci s uznávanými DJ-mi klubovej scény. Dokáže navodiť príjemnú komornú atmosféru i roztancovať dav ľudí na tanečnom parkete.

Ukitas | Ukulele | Stella Production

Ukitas

Duo speváčok, ktoré hrajú na ukulele a piano, je skvelou voľbou na event každého druhu – ples, večierok, súkromnú narodeninovú party, ale aj väčšie mestské podujatia a koncerty. Ich bohatý repertoár pozostáva prevažne z anglických a španielskych evergreenov a cover verzií svetových hitov

Lenka Piešová

Kombinácia nezameniteľného hlasu Lenky Piešovej spolu s hudobným doprovodom jej sprievodnej kapely Music Box Project sú zárukou strhujúceho, energiou nabitého umeleckého zážitku. Nech už preferujete akýkoľvek hudobný štýl, vďaka tomuto spojeniu si určite prídete na svoje.

Marco Rajt

Marco Rajt

Marco Rajt je multižánrový husľový virtuóz, ktorého si zamiluje určite aj ten poslucháč, ktorý nemá vzťah k tomuto hudobnému žánru. Osobná charizma a skvelý hudobný prejav sú zárukou pre nezabudniteľný umelecký zážitok.

Swingless Jazz Ensemble

Jedinečné koncertné teleso, držiteľ mnohých medzinárodných hudobných ocenení, prinesie na každé podujatie spŕšku energie a kvalitnej jazzovej hudby a spevu, najmä z éry swingu 30. – 50. tych rokov minulého storočia, v tradičnom big-bandovom prevedení.

Latino šou ponúka umelecká agentúra Stella Production

Dominika Titková & LatinoShow

LatinoShow je hudobno-tanečná šou, ktorá Vás rozpáli exotikou nabitými pohybmi i rytmami. To všetko v podaní hudobno-tanečnej fúzie osemčlennej kapely a bubeníckej show, doplnenej exotickými choreografiami tanečnej skupiny.

Martin Císar

Veľký spevácky talent a nádejná nová hviezda slovenskej hudobnej scény. Charizmatický zjav a zaujímavo zafarbený hlas dáva jeho piesňam nádych romantiky a prináša pocit nezabudnuteľného zážitku.

Martin Císar | Stella Production
Lucia Gibarti & band | Stella Production

Lucia Gibarti

Jej hudbu vystihuje chytľavý rytmus, pozitívna energia, veselosť a v neposlednom rade radosť púšťať sa do odvážnych hudobných spoluprác. Aj vďaka tomu sa jej fanúšikovská základňa neustále rozrastá a spolu s kapelou Lucia Gibarti Band sa stáva synonymom zábavy i nezabudnuteľných koncertných zážitkov.

SENSE

Zoskupenie SENSE ponúka neodolateľnú kabaretnú show v Brodwayskom štýle. Profesionálne tanečné a spevácke vystúpenie je vhodné pre rôzne typy podujatí a eventov aj vďaka programu SENSE FOLK, čo je ich folklórno – moderné vystúpenie ľudového tanca s modernými prvkami a ľudovej hudby s modernými aranžmánmi.

nahlad
Michaela Regecová, fingerstyle gitaristka | Stella Production

Michaela Regecová

Skvelá gitaristka, ktorej „špecialitou“ je fingerstyle, pri hraní však využíva aj mnohé iné techniky, ako tapping, slapping, či looper, ktoré zožínajú u publika naozaj výrazný úspech a hostia si odnesú nezabudnuteľný zážitok.

Good Mood Band

Kapelu tvoria profesionálni hudobníci s množstvom skúseností, ktorí v aktuálnom zložení už viac ako desaťročie doprevádzajú na koncertoch aj legendárneho Richarda Müllera. Bohaté žánrové rozpätie zahŕňa skladby v štýle rock, pop, jazz, funky, rock ´n ´roll až po súčasné hity dance music.

Denis Lacho & Good Mood Band je Eventová a párty kapela
Vokálna skupina VOISING alebo aj Acapella je v ponuke Stella Production

Voising

Koncert, na ktorom si absenciu hudobných nástrojov možno ani nevšimnete. Slovenská vokálna skupina Voising je príjemným osviežením každej, dokonca i tanečnej zábavy. Šestica talentovaných hudobníkov neustále posúva hranice vlastnej invenčnosti, a tak v ich podaní môžete počuť aj hity, ktoré ste si bez gitary, bubnov či klavíra doposiaľ nedokázali predstaviť.

Červený Bicykel

Prevažne folk-rocková kapela bola od svojho vzniku súčasťou viacerých festivalov a tiež klubovej scény na Slovensku aj v Čechách. V roku 2019 vydala debutový album a už pracuje na ďalšom, ktorý poteší fanúšikov ešte v tomto roku. Veselé melodické skladby so slovenskými textami sú inšpirované láskou, prírodou a cestovaním.

na fotke je spevák Samuel Hošek - Stella Production

Samuel Hošek

Zamatový hlas v sprievode jazzových hudobníkov – to je mladý, veľmi talentovaný spevák, výtvarník a umelec Samuel Hošek.

Nicky Mack

Zavrite oči a nechajte sa unášať hudbou a okúzľujúcou farbou hlasu talentovanej speváčky Nicky Mack. Našla si svoje publikum ako v kanadskom Toronte, kde niekoľko rokov žila, tak aj u nás, po návrate na Slovensko. Spieva v angličtine aj slovenčine a jej svieži hudobný prejav si iste získa aj vás

Eva Pieronová

Vznešený výzor Evy Pieronovej, rozsah 3 a pol oktávy a ľahkosť, s akou ovláda náročnú techniku belcanto (t.j. krásny spev, trilky, komplikované ornamenty či oktávové skoky) sú vždy silným kultúrnym zážitkom pre každého diváka, aj keď sa nepovažuje za milovníka opery.

Lea Danis

Každoročne prekvapuje letnými hitmi (Sunshine 2016, Dance 2017, Nádej či Tomorrow 2018 a najnovším Follow 2019) s vynikajúcimi videoklipmi. Spolupracuje s viacerými svetovými aj domácimi umelcami a producentmi. Vydala album In Between the Worlds (2019) plný sviežich skladieb so zahraničným zvukom.

na fotke je speváčka Lea Danis - Stella Production
vizitka - plagat Experience

ExperiencE by Philipee

Husľovo – saxofónová – DJ show ExperiencE by Philipee oživí atmosféru v kluboch, na spoločenských i kultúrnych podujatiach pôsobivou fúziou viacerých housových žánrov (future, bass či dance house)

Gitana

Speváčka, textárka, hudobná skladateľka a moderátorka Gitana vyrastala v multikultúrnej rodine, kde sa už od ranného detstva prejavoval jej výnimočný talent. Po niekoľkých rokoch v duu Gitanas sa „Slovenská Beyoncé“, ako ju označili médiá, rozhodla pre sólovú dráhu a v súčasnosti pripravuje už svoj druhý autorský album

GITANA
na fotke je speváčka Juliett Novak - Stella Production

Juliett Novak

Talentovaná speváčka a klaviristka zo Slovenska, ktorá sa úspešne presadila za veľkou mlákou i v Bruseli, kde striedavo žije a koncertuje. Spolupracovala s producentom Arty Skye nominovaným na cenu Grammy. Vydala úspešné single Work It Out a Pap Pa-rap s videoklipmi vo vlastnej réžii.

Ľudová hudba Štefana Cínu

Temperamentní „Cínovci“ v zložení husle, akordeón/gitara, cimbal a kontrabas hrajú najmä tradičné piesne z Východného Slovenska, ale v bohatom repertoári majú aj cigánske, rusínske, ukrajinské piesne, a tiež stredoslovenské a západoslovenské. Zúčastnili sa dvoch TV súťaží talentov a vystupujú na najrôznejších akciách doma i v zahraničí.

na fotke je speváčka Janais - Stella Production

Janais

Slovenská speváčka a skladateľka s veľkým srdcom, šarmom aj talentom. Spieva s ľahkosťou v slovenčine, angličtine aj francúzštine. Vydala 4 albumy a teší sa záujmu publika po celom Slovensku, na klubových scénach aj veľkých koncertných pódiách.

Edgar

Výrazný spev, chytľavé melódie či moderný zvuk obohatený o elektronické prvky, klávesy a sample. Presne to sú poznávacie znamenia interpreta, ktorý pravidelne koncertuje v kluboch, rockových festivaloch a majálesoch.

na fotke je rockový spevák Edgar - Stella Production

PHILIPEE

Talentovaný DJ a producent sa do povedomia poslucháčov slovenských rádií dostal v roku 2017 svojím debutovým singlom „Feel“ s vokalistkou VeronikaS a v roku 2018 singlom „Save me” s vokalistom Martinom Císarom. Produkuje najmä skladby v tanečnom dance/house štýle a v tomto období finišuje s prácou na svojom prvom albume.

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.