Hudba

Stella Production

pomôže s výberom hudobného programu z pestrej ponuky žánrov

Každú, pre Vás významnú akciu, chcete mať do poslednej bodky zorganizovanú tak, aby bola dokonalá a aby zanechala dlhodobý zážitok nielen pre Vás, ale aj pre všetkých, ktorí sa jej zúčastnia. Preto je určite dôležitý  výber hudby, ktorý dá Vašej akcii ten pravý náboj a navodí príjemnú atmosféru.

Umelecká agentúra Stella Production Vám pri organizovaní akcií, osláv a ďalších spoločenských udalostí poradí nielen so správnym výberom hudby, ale rovnako vyrieši i Vaše priestorové dilemy. To všetko samozrejme s ohľadom na Vaše finančné možnosti vedúce k obojstrannej spokojnosti.

Swingless Jazz Ensemble

Swingless Jazz Ensemble je jazzový big band s takmer dvadsať ročnou tradíciou, ktorý bol založený v roku 1999 pre milovníkov jazzovej hudby a swingu. Orchester hrajúci repertoár prevažne z obdobia 30. až 50.–tych rokov minulého storočia.

Martin Císar

Jeho zamatový, zaujímavo zafarbený hlas, dáva piesňam nádych romantiky a prináša pocit nezabudnuteľného zážitku. Určite je to veľký spevácky talent a nová hviezda slovenskej hudobnej scény.

na fotke je spevák Martin Císar - Stella Production
Latino šou ponúka umelecká agentúra Stella Production

LatinoShow

LatinoShow je hudobno-tanečná šou, ktorá Vás rozpáli exotikou nabitými pohybmi i rytmami. To všetko v podaní hudobno-tanečnej fúzie osemčlennej kapely a bubeníckej show, doplnenej exotickými choreografiami tanečnej skupiny.

Eva Pieronová

Operné árie v podaní nádherného spevu Evy Pieronovej sa stávajú pre mnohých, nielen milovníkov opery, okamžite nezabudnuteľným kultúrnym zážitkom.

na fotke je spevák Samuel Hošek - Stella Production

Samuel Hošek

Zamatový hlas v sprievode jazzových hudobníkov – to je mladý, veľmi talentovaný spevák, výtvarník a umelec Samuel Hošek.

Lea Danis

Zamatovým hlasom v kombinácii s hudobnou tvorbou so zahraničným zvukom si Vás Lea získa na vystúpuní so živou kapelou kde ponúka zmes vybraných populárnych skladieb a vlastnej tvorby.

na fotke je speváčka Lea Danis - Stella Production

DEESAXX

Saxofonista DeeSaxx v spolupráci so známymi DJ-mi predvádza nezabudnuteľné predstavenia, ktoré si Vás originálnym zvukom a strhujúcou atmosférou podmania.

Osvetlenie, ozvučenie, pódium

Správne technické vybavenie, ozvučenie a osvetlenie dotvára celkovú atmosféru každej akcie. Pomôžeme Vám s výberom kvalitnej techniky a zabezpečíme profesionálne služby pre Vaše podujatie.

na fotke je fingerstyle gitaristka Michaela Regecová - Stella Prouction

Michaela Regecová

Skvelá gitaristka, ktorej „špecialitou“ je fingerstyle, pri hraní však využíva aj mnohé iné techniky, ako tapping, slapping, či looper, ktoré zožínajú u publika naozaj výrazný úspech a hostia si odnesú nezabudnuteľný zážitok.

Juliett Novak

Jej tvorba je rozhodne dobre namiešaný koktail klasickej hudby, jazzu a pop music. Juliett svojou charizmou a kvalitnou hudobnou tvorbou zaujme aj tých najnáročnejších poslucháčov.

na fotke je speváčka Juliett Novak - Stella Production
na fotke je rockový spevák Edgar - Stella Production

Edgar

Výrazný spev, chytľavé melódie či moderný zvuk obohatený o elektronické prvky, klávesy a sample. Presne to sú poznávacie znamenia interpreta, ktorý pravidelne koncertuje v kluboch, rockových festivaloch a majálesoch.

Janais

Svojich poslucháčov si získava indie popom s prvkami folku a šansónu. Janais spolu s kapelou prináša kvalitnú hudobnú produkciu vhodnú tak na veľké pódiá, ako aj do komornejších priestorov.

na fotke je speváčka Janais - Stella Production

Electric Flash

Pop-rock-bluesová kapela disponuje dostatočne širokým playlistom, ktorý je zložený zo známych skladieb vhodných na počúvanie i zábavu. Skupina vystupuje ako na väčších pódiách tak v komorných priestoroch v štýle unplugged.

Tomáš Ščepka

Klavírna hudba dotvorí atmosféru večierku aj vďaka repertoáru, ktorý je skutočne bohatý na zmes štýlov. Prevažne cover verzie moderných skladieb pop music, folk-country, rock, ale aj tanečnú hudbu, latinsko-americké štandardy, swing a blues.

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.

Don`t copy text!