Hudba

Stella Production

pomôže s výberom hudobného programu z pestrej ponuky žánrov

Každú, pre Vás významnú akciu, chcete mať do poslednej bodky zorganizovanú tak, aby bola dokonalá a aby zanechala dlhodobý zážitok nielen pre Vás, ale aj pre všetkých, ktorí sa jej zúčastnia. Preto je určite dôležitý  výber hudby, ktorý dá Vašej akcii ten pravý náboj a navodí príjemnú atmosféru.

Umelecká agentúra Stella Production Vám pri organizovaní akcií, osláv a ďalších spoločenských udalostí poradí nielen so správnym výberom hudby, ale rovnako vyrieši i Vaše priestorové dilemy. To všetko samozrejme s ohľadom na Vaše finančné možnosti vedúce k obojstrannej spokojnosti.

Swingless Jazz Ensemble

Swingless Jazz Ensemble je jazzový big band s takmer dvadsať ročnou tradíciou, ktorý bol založený v roku 1999 pre milovníkov jazzovej hudby a swingu. Orchester hrajúci repertoár prevažne z obdobia 30. až 50.–tych rokov minulého storočia.

Martin Císar

Jeho zamatový, zaujímavo zafarbený hlas, dáva piesňam nádych romantiky a prináša pocit nezabudnuteľného zážitku. Určite je to veľký spevácky talent a nová hviezda slovenskej hudobnej scény.

na fotke je spevák Martin Císar - Stella Production
Latino šou ponúka umelecká agentúra Stella Production

LatinoShow

LatinoShow je hudobno-tanečná šou, ktorá Vás rozpáli exotikou nabitými pohybmi i rytmami. To všetko v podaní hudobno-tanečnej fúzie osemčlennej kapely a bubeníckej show, doplnenej exotickými choreografiami tanečnej skupiny.

Eva Pieronová

Operné árie v podaní nádherného spevu Evy Pieronovej sa stávajú pre mnohých, nielen milovníkov opery, okamžite nezabudnuteľným kultúrnym zážitkom.

na fotke je spevák Samuel Hošek - Stella Production

Samuel Hošek

Zamatový hlas v sprievode jazzových hudobníkov – to je mladý, veľmi talentovaný spevák, výtvarník a umelec Samuel Hošek.

Lea Danis

Zamatovým hlasom v kombinácii s hudobnou tvorbou so zahraničným zvukom si Vás Lea získa na vystúpuní so živou kapelou kde ponúka zmes vybraných populárnych skladieb a vlastnej tvorby.

na fotke je speváčka Lea Danis - Stella Production
vizitka - plagat Experience

ExperiencE by Philipee

Husľovo – saxofónová – DJ show ExperiencE by Philipee oživí atmosféru v kluboch, na spoločenských i kultúrnych podujatiach pôsobivou fúziou viacerých housových žánrov (future, bass či dance house)

Osvetlenie, ozvučenie, pódium

Správne technické vybavenie, ozvučenie a osvetlenie dotvára celkovú atmosféru každej akcie. Pomôžeme Vám s výberom kvalitnej techniky a zabezpečíme profesionálne služby pre Vaše podujatie.

na fotke je fingerstyle gitaristka Michaela Regecová - Stella Prouction

Michaela Regecová

Skvelá gitaristka, ktorej „špecialitou“ je fingerstyle, pri hraní však využíva aj mnohé iné techniky, ako tapping, slapping, či looper, ktoré zožínajú u publika naozaj výrazný úspech a hostia si odnesú nezabudnuteľný zážitok.

Juliett Novak

Talentovaná speváčka a klaviristka zo Slovenska, ktorá sa úspešne presadila za veľkou mlákou i v Bruseli, kde striedavo žije a koncertuje. Spolupracovala s producentom Arty Skye nominovaným na cenu Grammy. Vydala úspešné single Work It Out a Pap Pa-rap s videoklipmi vo vlastnej réžii.

na fotke je speváčka Juliett Novak - Stella Production

Ľudová hudba Štefana Cínu

Temperamentní „Cínovci“ v zložení husle, akordeón/gitara, cimbal a kontrabas hrajú najmä tradičné piesne z Východného Slovenska, ale v bohatom repertoári majú aj cigánske, rusínske, ukrajinské piesne, a tiež stredoslovenské a západoslovenské. Zúčastnili sa dvoch TV súťaží talentov a vystupujú na najrôznejších akciách doma i v zahraničí.

DEESAXX

Známy a žiadaný saxofonista bravúrne interpretuje vlastné skladby ako aj najväčšie svetové hity. Patrí medzi špičku livesax performerov. Hrá sólo alebo v spolupráci s uznávanými DJ-mi klubovej scény. Dokáže navodiť príjemnú komornú atmosféru i roztancovať dav ľudí na tanečnom parkete.

na fotke je speváčka Janais - Stella Production

Janais

Svojich poslucháčov si získava indie popom s prvkami folku a šansónu. Janais spolu s kapelou prináša kvalitnú hudobnú produkciu vhodnú tak na veľké pódiá, ako aj do komornejších priestorov.

Edgar

Výrazný spev, chytľavé melódie či moderný zvuk obohatený o elektronické prvky, klávesy a sample. Presne to sú poznávacie znamenia interpreta, ktorý pravidelne koncertuje v kluboch, rockových festivaloch a majálesoch.

na fotke je rockový spevák Edgar - Stella Production

PHILIPEE

Talentovaný DJ a producent sa do povedomia poslucháčov slovenských rádií dostal v roku 2017 svojím debutovým singlom „Feel“ s vokalistkou VeronikaS a v roku 2018 singlom „Save me” s vokalistom Martinom Císarom. Produkuje najmä skladby v tanečnom dance/house štýle a v tomto období finišuje s prácou na svojom prvom albume.

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.

Don`t copy text!