Moderátor

Stella Production

zabezpečí na akékoľvek podujatie moderátora, prípadne moderátorskú dvojicu

Mnohé spoločenské podujatia sa nezaobídu bez moderátora. Moderátor je dôležitou súčasťou a v istých chvíľach vedúcou osobnosťou celého večierku. Jeho príjemné vystupovanie, pohotová improvizácia, bezprostrednosť a zmysel pre humor, sú dôležitými črtami, ktoré by mal dobrý moderátor mať.

Okrem týchto „prirodzených“ daností je samozrejmé, aby bol na akciu náležite a zodpovedne pripravený, pretože je „sprievodcom“ celého eventu a musí vedieť zareagovať na každú situáciu. Stella Production má pre Vás práve takýchto moderátorov alebo, v prípade záujmu, aj moderátorské dvojice.

moderatorka Didiana v agenture Stella Production

Dagmar „Didiana“ Dianová

Didiana patrí medzi najskúsenejšie a veľmi obľúbené moderátorky na Slovensku. Jej hlas je ľahko identifikovateľný, príjemný a je z neho cítiť pozitívne naladenie.

Vlado „Láďo“ Varecha

Vlado je obľúbený, vtipný, charizmatický, vždy dobre naladený moderátor, ktorý má za sebou viacero rôznych eventov a trúfa si odmoderovať akúkoľvek akciu.

na fotke je moderátor Vlado "Láďo" Varecha - Stella Production
na fotke je moderátorka Zuzana Nováková - Stella Production

Zuzana Nováková

Viva la vita, viva l´amore! Nech žije život! Nech žije láska! Presne tieto slová dokonale vystihujú samotnú moderátorku a jej životné motto. Zuzana Nováková je totiž plná života a svoju prácu vykonáva s obrovskou dávkou lásky i nadšenia.

Kamil Konkoľ

Kamil sa k nám prihovára z rádia či televízie už niekoľko rokov. Moderuje nielen v slovenčine, ale aj v angličtine, čo je veľká výhoda pre eventy firiem, ktoré spolupracujú so zahraničnými klientmi.

na fotke je moderátor Kamil Konkoľ - Stella Production
na fotke je moderátorka Michaela Kicková - Stella Production

Michaela „Kicka“ Kicková

Michaela je človek interaktívny, komunikatívny, má zmysel pre humor. Všade, kde sa pohybuje šíri pozitívnu energiu a nákazlivý úsmev.

Miroslav „Mirec“ Babják

Obľúbený moderátor patril v 90-tych rokoch medzi top najžiadanejších rádiových spíkrov a moderátorov televíznych relácií i živých podujatí. Ani dnes nepoľavuje zo svojho pracovného nasadenia – ako spevák, herec, športovec a výborný moderátor.

na fotke je moderátor Miroslav "Mirec" Babják - Stella Production

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.

Don`t copy text!