Moderátor

Stella Production

zabezpečí na akékoľvek podujatie moderátora, prípadne moderátorskú dvojicu

Mnohé spoločenské podujatia sa nezaobídu bez moderátora. Moderátor je dôležitou súčasťou a vedúcou osobnosťou celého večierku. Od dobrého moderátora sa očakáva príjemné vystupovanie, improvizácia, bezprostrednosť, zmysel pre humor aj pohotová reakcia na každú vzniknutú situáciu.

Okrem týchto schopností je samozrejmé, že na akciu musí byť náležite a zodpovedne pripravený. Je „sprievodcom“, ktorý sa vo vašom mene postará o hladký priebeh akcie. Moderátori a moderátorské dvojice z ponuky Stella Production sú profesionálmi, ktorí váš event zvládnu na špičkovej úrovni.

moderatorka Didiana v agenture Stella Production

Dagmar „Didiana“ Dianová

Didiana patrí medzi najskúsenejšie a veľmi obľúbené moderátorky na Slovensku. Jej hlas je ľahko identifikovateľný, príjemný a je z neho cítiť pozitívne naladenie.

Vlado „Láďo“ Varecha

Vlado je obľúbený, vtipný, charizmatický, vždy dobre naladený moderátor, ktorý má za sebou viacero rôznych eventov a trúfa si odmoderovať akúkoľvek akciu.

na fotke je moderátor Vlado "Láďo" Varecha - Stella Production
na fotke je moderátorka Zuzana Nováková - Stella Production

Zuzana Nováková

Viva la vita, viva l´amore! Nech žije život! Nech žije láska! Presne tieto slová dokonale vystihujú samotnú moderátorku a jej životné motto. Zuzana Nováková je totiž plná života a svoju prácu vykonáva s obrovskou dávkou lásky i nadšenia.

Lady Vivian

Moderátorka, ale tiež priekopníčka burlesque na Slovensku vie bravúrne využiť svoje ženské prednosti – šarm, úsmev, noblesu aj zhovorčivosť. Moderuje v roli charakterovej moderátorky – kabaretiérky alebo ako univerzálna moderátorka, ktorá sa vie prispôsobiť konkrétnym podmienkam eventov a akcií rôzneho druhu.

Lady Vivian | Moderátorka
Michaela Kicka Kicková, moderátorka | Stella Production

Michaela „Kicka“ Kicková

Michaela je človek interaktívny, komunikatívny, má zmysel pre humor. Všade, kde sa pohybuje šíri pozitívnu energiu a nákazlivý úsmev.

Miroslav „Mirec“ Babják

Obľúbený moderátor patril v 90-tych rokoch medzi top najžiadanejších rádiových spíkrov a moderátorov televíznych relácií i živých podujatí. Ani dnes nepoľavuje zo svojho pracovného nasadenia – ako spevák, herec, športovec a výborný moderátor.

na fotke je moderátor Miroslav "Mirec" Babják - Stella Production

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.