Show

Stella Production

ponúka umelcov, ktorí svojim vystúpením obohatia program podujatia

V programe väčšieho rozsahu majú určite nezameniteľné miesto rôzni umelci a zabávači. A že ich na Slovensku a v Čechách máme neúrekom! Veľkou výhodou je fakt, že ich umelecká činnosť je rôznorodá. Preto si máte naozaj z čoho vyberať.

Jeden šikovný zabávač vie z Vašej akcie urobiť úžasný zážitok na veľmi dlhý čas. Zabezpečíme Vám umelca alebo zabávača podľa Vášho výberu. V našej ponuke nájdete zabávačov, parkouristov, fakíra, showmana, akrobatov, ktorí svojim vystúpením obohatia program celého eventu.

Richard Simoník

Každé vystúpenie je výnimočným zážitkom nielen pre divákov, ale aj pre samotného akrobata. Pôsobivé balansovanie na rukách je choreografia plná rovnováhy, sily a flexibility.

Duo Aratron Aspis

Show jednoducho fascinujúca, s dlho trvajúci zážitok, ktorá by nemala chýbať na žiadnej akcii. Tento zaujímavý, príťažlivý pár Vás svojimi schopnosťami vtiahnu do sveta ohňovej mágie a žonglérskeho umenia.

Bekim Aziri

S jeho menom sú okrem repu spojené aj ďalšie aktivity – stand up comedy, (on sám hovorí, že je to v jeho podaní niekedy skôr sit down tragedy), cestovateľ a zabávač (často na vlastný účet).

3R Club

Chalani vedia navodiť perfektnú atmosféru s veľkým adrenalínom. Ich vystúpenia prinášajú stále nové zážitky, sú zaujímavé a plné energie.

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.