Show

Stella Production

ponúka umelcov, ktorí svojim vystúpením obohatia program podujatia

Rozosmiať a zabaviť ľudí na povel je niekedy hotové umenie. Skutoční zabávači však dokážu humor šikovne používať ako svoj nástroj k vyčareniu úsmevu na tvárach všetkých prítomných. Potešte návštevníkov svojho podujatia zábavným programom! Chvíľkové rozptýlenie od každodenných starostí nepochybne ocenia a uvítajú.

Stella Production vám zabezpečí energickú program show podľa vašich predstáv. V našej ponuke nájdete okrem zabávačov a komikov tiež parkouristov, fakíra, showmana alebo akrobatov, ktorí svojim vystúpením vyrazia dych a obohatia program celého eventu.

na fotke je akrobatický umelec Richard Simoník - Stella Production

Richard Simoník

Každé vystúpenie je výnimočným zážitkom nielen pre divákov, ale aj pre samotného akrobata. Pôsobivé balansovanie na rukách je choreografia plná rovnováhy, sily a flexibility.

Duo Aratron Aspis

Fascinujúca show, vysoký umelecký dojem a dlhotrvajúci zážitok. Tento odvážny pár umelcov Vás vtiahne do sveta ohňovej mágie a predvedie pôsobivé vystúpenia v spojení žonglérskeho umenia a modernej technológie (UV, laser).

na fotke je Duo Aratron Aspis - Stella Production
na obrázku je 3R Club, parkour freerunning show - Stella Production

3R Club

Chalani vedia navodiť perfektnú atmosféru s veľkým adrenalínom. Ich vystúpenia prinášajú stále nové zážitky, sú zaujímavé a plné energie.

Bekim Aziri

S jeho menom sú okrem repu spojené aj ďalšie aktivity – stand up comedy, (on sám hovorí, že je to v jeho podaní niekedy skôr sit down tragedy), cestovateľ a zabávač (často na vlastný účet).

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.

Don`t copy text!