Show

Stella Production

ponúka umelcov, ktorí svojim vystúpením obohatia program podujatia

Rozosmiať a zabaviť ľudí na povel je niekedy hotové umenie. Skutoční zabávači však dokážu humor šikovne používať ako svoj nástroj k vyčareniu úsmevu na tvárach všetkých prítomných. Potešte návštevníkov svojho podujatia zábavným programom! Chvíľkové rozptýlenie od každodenných starostí nepochybne ocenia a uvítajú.

Stella Production vám zabezpečí energickú program show podľa vašich predstáv. V našej ponuke nájdete okrem zabávačov a komikov tiež parkouristov, fakíra, showmana alebo akrobatov, ktorí svojim vystúpením vyrazia dych a obohatia program celého eventu.

ACT 4 Slovakia | Krasojazda na bicykli

ACT 4 Slovakia

Toto je špička slovenskej sálovej cyklistiky. Štyri krasojazdkyne zviditeľnili tento krásny a nevšedný šport v súťaži Česko Slovensko má talent 2016, kde jasne zvíťazili s náskokom. Hudbou podfarbené vystúpenie zložené z ladných choreografií synchrónnej jazdy na bicykli a dychvyrážajúcich akrobatických prvkov vás určite chytí za srdce.

Richard Simoník

Každé vystúpenie je výnimočným zážitkom nielen pre divákov, ale aj pre samotného akrobata. Pôsobivé balansovanie na rukách je choreografia plná rovnováhy, sily a flexibility.

na fotke je akrobatický umelec Richard Simoník - Stella Production
na fotke je Duo Aratron Aspis - Stella Production

Duo Aratron Aspis

Fascinujúca show, vysoký umelecký dojem a dlhotrvajúci zážitok. Tento odvážny pár umelcov Vás vtiahne do sveta ohňovej mágie a predvedie pôsobivé vystúpenia v spojení žonglérskeho umenia a modernej technológie (UV, laser).

3R Club

Chalani vedia navodiť perfektnú atmosféru s veľkým adrenalínom. Ich vystúpenia prinášajú stále nové zážitky, sú zaujímavé a plné energie.

na obrázku je 3R Club, parkour freerunning show - Stella Production

Bekim Aziri

S jeho menom sú okrem repu spojené aj ďalšie aktivity – stand up comedy, (on sám hovorí, že je to v jeho podaní niekedy skôr sit down tragedy), cestovateľ a zabávač (často na vlastný účet).

Chcete mať na Vašej akcii speváka, zabávača, moderátora, hudobnú
skupinu, akrobata alebo iného umelca, ktorého ste nenašli v našom zozname?

Zaujala Vás naša ponuka alebo potrebujete odporučiť kvalitný hudobný, kultúrno-zábavný program? Kontaktujte nás. Zabezpečíme interpreta či umelca podľa Vašej preferencie. Ak nám viete poskytnúť potrebné informácie – termín akcie, na akú dlhú dobu umelca požadujete, v akých priestoroch sa Vaša akcia uskutoční – zistíme Vám reálnu dostupnosť a pripravíme cenovú ponuku.

Nekopírujte náš text...