Edgar

Napriek tomu, že Slovensko patrí rozlohou k menším krajinám, nedostatkom talentovaných ľudí rozhodne netrpíme. Obzvlášť, ak sa zameriame na umelecký priemysel. Aj medzi hudobníkmi totiž nájdeme hneď niekoľko nových tvárí, ktorých tvorba sa vám vryje hlboko pod kožu.

Príkladom tohto tvrdenia je i Jožo Planý, známy pod umeleckým menom EDGAR. Bývalého frontmana kapely Lesná Zmes mohli fanúšikovia, už ako sólovú jednotku, zaregistrovať ešte začiatkom roka 2016 – po vydaní debutového albumu Priestor pre dušu. Výrazný spev, chytľavé melódie či moderný zvuk obohatený o elektronické prvky, klávesy a sample. Presne to sú poznávacie znamenia interpreta, ktorý si všetky skladby zastrešuje sám a členovia kapely mu pomáhajú až pri nahrávaní piesní, prípadne ako doprovod na vystúpeniach.

EDGAR pravidelne koncertuje v kluboch na Slovensku i v Čechách, rockových festivaloch, má za sebou tiež úspešné turné s kapelou O.B.D. V prípade záujmu o spoluprácu s EDGAROM nás neváhajte kontaktovať. Agentúra Stella Production zastrešuje spolu s vydavateľstvom TC Lemons aj manažment umelca.