DEESAXX

Daniel Otisk, známy pod pseudonymom DeeSaxx, má na slovenskej i českej hudobnej scéne výnimočné postavenie. Svoju majstrovskú hru na saxofóne predviedol divákom už v obľúbenom programe Česko Slovensko má talent 2012 a odvtedy je na roztrhanie.

Saxofonista DeeSaxx sa vďaka talentu a tvrdej práci dostal medzi najznámejších klubových saxofonistov nielen v rodnom Česku, ale i u nás na Slovensku. Kvôli pracovným ponukám z celého sveta trávi veľkú časť roka v zahraničí. Ibiza, Saudská Arábia, Kapverdské ostrovy, Malorka či Veľká Británia sú iba spŕškou destinácií, kde fanúšikom predviedol hru na saxofóne – či už sólo alebo v spolupráci s uznávanými DJ-mi.

K jeho najsilnejším stránkam patrí zodpovednosť, profesionalita, chuť neustále sa zlepšovať a fanúšikov prekvapovať novými nahrávkami či hudobnými progresmi. Na jeho adresu smerujú chvály od predstaviteľov nadnárodných spoločností, pre ktoré mal možnosť hrať, ale i kolegov z umeleckej brandže. Voľných termínov má DeeSaxx v diári málo, preto nás v prípade záujmu vypočuť si majstra saxofónu naživo kontaktuje čo najskôr.

VYBRALI SME...

V podaní skvelého saxofonistu, známeho pod umeleckým menom DeeSaxx, dostávajú skladby svetových hudobníkov celkom novú dušu.

Don`t copy text!