Šou, aká tu ešte nebola: Bratislava zažije spojenie burlesky a swingového orchestra

Noblesu a vintage štýl, príznačný pre kabaretné bary okázalého nočného života New Yorku či Paríža. Prinesie do bratislavského Luna Baru spojenie tradičného umeleckého poňatia erotiky burlesque so swingovým orchestrom. Na pódiu bude ich zmyselnú šou sprevádzať známy big band Swingless Jazz Ensemble

 

Burlesque

 

spája rôzne štýly zábavy pre dospelých, a preto si v ňom dokáže každý nájsť to svoje. Toto nádherné umenie zvádzania a budovania túžby upúta všetkých ľudí s otvorenou mysľou. Je to vizuálne krásne a príťažlivé predstavenie. Pohladí nielen zrakové zmysly, ale i dušu. Svojou atmosférou nadchne každého,“ sľubujú hlavné protagonistky. Pre ktoré je pri vystúpeniach okrem vkusného pódiového osvetlenia a kulís. Veľmi dôležitá aj hudba Swingless Jazz Ensmble.

 

Prvýkrát v doprovode živej hudby – a rovno orchestra

 

31. máj bude pre sexi tanečnice výnimočný, pretože práve počas šou v bratislavskom Luna Bare zažijú prieméru v spojení s koncertom. „Fungujeme už štyri roky a dostali sme sa do štádia. Keď vystupujeme po celom svete a nadväzujeme neustále nové spolupráce. Tie nás posúvajú vpred a týmto spôsobom vznikol i nápad spojiť naše burlesque vystúpenie so živou hudbou,“ prezrádza Lotta Love.

Na pódiu bude ich zmyselnú šou sprevádzať známy big band Swingless Jazz Ensemble. Hrajúci hudbu, ktorú poznajú všetky generácie, vo vlastných originálnych úpravách. K umelcom, s ktorými si tento rešpektovaný swingový orchester v minulosti zahral, patria. napríklad Hanka Gregušová, Lucia Lužinská, kapela Billy Barman, spevák Lasky zo skupiny Para či jazzový gitarista Boris Čellár. Samozrejme, aj pre členov big bandu bude spojenie s burleskou úplnou novinkou.

 

„Bude to niečo celkom nové, niečo, čo doposiaľ nik nevidel. Predstavte si dvadsaťčlenný orchester, trúbky, saxofón, klavír. A ďalšie nástroje pravého swingového orchestra v spojení s naším predstavením. Aj to je dôvod, prečo by ste si tento zážitok nemali nenechať ujsť. Kto vie, či sa ešte niekedy zopakuje.“ Pozýva Lotta Love, jedna z členiek kolektívu Bratislava Burlesque.

Zdieľaj