Martin Císar

Martin Císar je veľký spevácky talent, obalený rúškom tajomna. Jeho zamatový, no predovšetkým zaujímavo zafarbený hlas, dáva jeho piesňam nádych romantiky a navodí pocit nezabudnuteľného umeleckého zážitku. Jeho citlivý prejav si jednoznačne nájde svojho poslucháča. Skromný, no zároveň výnimočný muž z Trnavy, má k spevu blízko už od základnej školy. V tom období sa aktívne venoval ľudovej tvorbe. Odboru spev sa venoval na umeleckej škole. Tam ho spočiatku zaujímali najmä žánre blízke jeho veku – pop, soul či r’n’b. Medzi Martinove umelecké vzory patrí Sia, Amy Winehouse, skupina Coldplay, či niekoľkonásobná držiteľka Grammy Adele. Do povedomia verejnosti sa Martin ako nadaný spevák vryl v roku 2014 krásnym tretím miestom v speváckej súťaži Hlas Československa. Práve tento úspech mu otvoril cestu, po ktorej túžil. Začal sa preto spevu venovať aktívnejšie. Pôsobil aj ako vokalista v hudobných nahrávkach svojich kolegov spevákov nielen na Slovensku, ale i v Českej republike.

Silná osobnosť i neskutočný hudobný prejav

V rámci sólovej kariéry spolupracoval s rádiom FM. Pod jeho záštitou vystúpil na jednom z najväčších festivalov na Slovensku – trenčianskej Pohode. Medzi ďalšie míľniky života mladého speváka Martina patrí spolupráca so slovenským producentom s umeleckým menom MARK DANN. Výsledkom bola pieseň „The Way“. Nahral tiež množstvo coverov. Najúspešnejším sa stala skladba „Human“ amerického speváka Rag’n’Bone Man.

V roku 2018 Martin absolvoval pracovno-študijný pobyt v USA. Práve vďaka tomu výrazne napredoval v anglickom jazyku. Už krátko po návrate vyšla i jeho ďalšia spolupráca Save Me s DJom a producentom PHILIPEE-m, ktorú možno počuť aj v éteri rádia Európa 2 a rádia SiTy. Okrem toho dlhodobo spolupracuje s českou speváčkou Elis (Elis Mrázová). Ich spoločným počinom je aj prerábka Too Good at Goodbyes.

 

Rok 2019 odštartoval Martin debutovým singlom Šťastie, na ktorom spolupracoval s producentom El Murdom a raperom Majselfom. Emotívna skladba inšpirovaná jeho vlastnou skúsenosťou dostala priestor aj v podobe videoklipu, ktorý vyšiel pod taktovkou vydavateľstva Ruka Hore.

Martin Císar patrí k talentovaným slovenským spevákom a vokalistom s veľkým potenciálom. Ako jeden z mála spevákov pomaly, ale isto pretvára svoju účasť v talentovej súťaži v naozajstnú kariéru. Do svojho speváckeho performance dáva kúsok seba a bez zaváhania získava srdcia poslucháčov.

 

Doplnenie akýchkoľvek informácii alebo prípadný booking Vám sprostredkuje agentúra Stella Production. Neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom kontaktného formuláru alebo priamo telefonicky/e-mailom:

 

Kontakt Martin Císar:
Management | Booking | PR
agentúra Stella Production
Tel.: +421 918 242 177

Facebook

Instagram

YouTube

Don`t copy text!