Martin Císar

MARTIN CÍSAR

VO VÝHRADNOM ZASTÚPENÍ AGENTÚRY STELLA PRODUCTION

Martin Císar je veľký spevácky talent, obalený rúškom tajomna. Jeho zamatový hlas so zaujímavým zafarbením dáva jeho piesňam nádych romantiky a nezabudnuteľného umeleckého zážitku. Do povedomia verejnosti sa vryl v roku 2014 krásnym tretím miestom v speváckej súťaži Hlas Československa. Práve tento úspech mu otvoril cestu, po ktorej túžil. Skromný, no zároveň výnimočný muž z Trnavy si svojím citlivým prejavom jednoznačne našiel svojho poslucháča.

Martin mal k spevu blízko už od základnej školy, kedy sa aktívne venoval ľudovej tvorbe. Navštevoval odbor spev na umeleckej škole. Tam ho spočiatku zaujímali najmä žánre blízke jeho veku – pop, soul a r’n’b. Medzi Martinove umelecké vzory patrili Sia, Amy Winehouse, skupina Coldplay či niekoľkonásobná držiteľka Grammy Adele. Má rád tiež tvorbu Celeste Buckingham či Emy Drobnej. Po úspechu v televíznej speváckej súťaži Hlas Československa 2014 sa Martin začal venovať spevu aktívnejšie. Pôsobil aj ako vokalista v hudobných nahrávkach svojich kolegov spevákov nielen na Slovensku, ale i v Českej republike. V rámci sólovej kariéry spolupracoval s rádiom FM. Pod jeho záštitou vystúpil na jednom z najväčších festivalov na Slovensku – trenčianskej Pohode. Medzi ďalšie míľniky života mladého speváka patrí spolupráca so slovenským producentom s umeleckým menom MARK DANN. Výsledkom bola pieseň The Way. Nahral tiež množstvo coverov. Najúspešnejším sa stala skladba Human amerického speváka Rag’n’Bone Man. Ako jeden z mála spevákov, pomaly ale isto pretvára svoju účasť v talentovej súťaži v naozajstnú kariéru.

Silná osobnosť i neskutočný hudobný prejav

 

V roku 2018 Martin absolvoval pracovno-študijný pobyt v USA. Práve vďaka tomu výrazne napredoval v anglickom jazyku. Krátko po návrate vyšla jeho ďalšia spolupráca Save Me s DJom a producentom PHILIPEE-m, ktorú možno počuť v éteri rádia Európa 2 a rádia SiTy. Okrem toho dlhodobo spolupracuje s českou speváčkou Elis (Elis Mrázová). Ich spoločným počinom je prerábka Too Good at Goodbyes. Rok 2019 odštartoval debutovým singlom Šťastie, na ktorom spolupracoval s producentom El Murdom a raperom Majselfom. Emotívna skladba inšpirovaná Martinovým ťažkým životným obdobím a bojom s úzkosťami, dostala priestor aj v podobe videoklipu. Skladba zaznamenala množstvo pozitívnych ohlasov, čo Martina inšpirovalo k ďalšej tvorbe. V lete 2019 vydal energickú skladbu v angličtine s názvom Iĺl Never Be. Hovorí o tom, aké dôležité je zachovať si svoju tvár. Každý človek je podľa neho jedinečný a má právo byť sám sebou bez ohľadu na to, čo si o ňom myslia druhí. Myšlienku skladby vo videu podporili viacerí jeho priatelia vrátane Terezy Maškovej či slovenskej speváčky Barbory Hazuchovej.

Martin Císar patrí k talentovaným slovenským spevákom a vokalistom s veľkým potenciálom. Do svojho speváckeho performance vždy dáva kúsok seba a bez zaváhania získava srdcia poslucháčov. Doplnenie akýchkoľvek informácii a booking Vám sprostredkuje agentúra Stella Production. Neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky/e-mailom:

 

Kontakt Martin Císar:

 

Management | Booking | PR

agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177

E-mail: michelle@stellaproduction.sk

Facebook

Instagram

YouTube

Don`t copy text!