Archív

Igor Stančík

fotograf

Fotograf Igor Stančík sa zameriava na zachytenie podstatných čŕt a charakteru podujatia, s dôrazom na atmosféru i tie najmenšie detaily. Jeho zámerom je vytvoriť príbeh, ktorý bude pre ľudí nezmazateľnou spomienkou.

Pavol Kulkovský

fotograf

Fotograf Pavol Kulkovský má svojský, jedinečný rukopis, ktorý je výsledkom spojenia talentu a citu pre detail. Jeho fotografie zachytia emóciu, atmosféru daného okamihu. Obsah, ktorý sa dotkne diváka a ponúkne čosi navyše.

Rudolf Baranovič

fotograf

Skúsený fotograf kultúrno-spoločenských akcií, známy aj výbornou street fotografiou, najmä svojho rodného mesta Bratislavy, má všetko, čo má dobrý fotograf mať. Skvelý postreh a schopnosť zachytiť čaro okamihu, emóciu, atmosféru ulíc mesta alebo rôznych čiernobielych fotoreportáží

Jakub Ševčík

fotograf

Vďaka jeho kvalitným fotografiám sa z Vašej párty, eventu, súkromnej či firemnej akcie alebo koncertu stane trvalá spomienka. Mladý fotograf vďaka mnohým skúsenostiam vie skvelo zachytiť príbeh vo fotografiách.

Fantasy portrét

Aratron's Art

Umelecké fantasy fotenie špecializované na portrétnu fotografiu, ktoré čerpá inšpiráciu zo sveta rozprávok. Krajiny plné farieb, v ktorých sa stretáva dobro so zlom, krása a štedrosť, ale tiež svetlo s temnotou.