Archív

Igor Stančík

fotograf

Fotograf Igor Stančík sa zameriava na zachytenie podstatných čŕt a charakteru podujatia, s dôrazom na atmosféru i tie najmenšie detaily. Jeho zámerom je vytvoriť príbeh, ktorý bude pre ľudí nezmazateľnou spomienkou.

Zdenko Hanout

fotograf

Za roky profesionálneho fotenia nazbieral množstvo skvelých záberov svetových hviezd, medzi nimi aj maestra Ennia Morriconeho počas jeho pobytu v Prahe a v Bratislave. Fotograf Zdenko mal ako jediný možnosť neobmedzene fotiť jeho skúšky, aj koncerty.

Pavol Kulkovský

fotograf

Fotograf Pavol Kulkovský má svojský, jedinečný rukopis, ktorý je výsledkom spojenia talentu a citu pre detail. Jeho fotografie zachytia emóciu, atmosféru daného okamihu. Obsah, ktorý sa dotkne diváka a ponúkne čosi navyše.

Rudolf Baranovič

fotograf

Skúsený fotograf kultúrno-spoločenských akcií, známy aj výbornou street fotografiou, najmä svojho rodného mesta Bratislavy, má všetko, čo má dobrý fotograf mať. Skvelý postreh a schopnosť zachytiť čaro okamihu, emóciu, atmosféru ulíc mesta alebo rôznych čiernobielych fotoreportáží

Jakub Ševčík

fotograf

Vďaka jeho kvalitným fotografiám sa z Vašej párty, eventu, súkromnej či firemnej akcie alebo koncertu stane trvalá spomienka. Mladý fotograf vďaka mnohým skúsenostiam vie skvelo zachytiť príbeh vo fotografiách.
Nekopírujte náš text...