Archív

Barbora Švidraňová

kapela

Barbora je výbornou herečkou na doskách divadiel, v muzikáloch aj v televíznych seriáloch. Kvalitou však nadchýna aj ako speváčka v multižánrovej kapele BASIE FRANK BAND. Jej tmavo sfarbený hlas, precítený prejav a ľahkosť intonácie aj v najťažších pasážach je spolu so strhujúcimi výkonmi vynikajúcich muzikantov mimoriadnym zážitkom pre každé publikum.

DeeSaxx

saxofonista

Známy a žiadaný saxofonista bravúrne interpretuje vlastné skladby ako aj najväčšie svetové hity. Patrí medzi špičku livesax performerov. Hrá sólo alebo v spolupráci s uznávanými DJ-mi klubovej scény. Dokáže navodiť príjemnú komornú atmosféru i roztancovať dav ľudí na tanečnom parkete.

Ukitas

akustické duo

Duo speváčok, ktoré hrajú na ukulele a piano, je skvelou voľbou na event každého druhu – ples, večierok, súkromnú narodeninovú party, ale aj väčšie mestské podujatia a koncerty. Ich bohatý repertoár pozostáva prevažne z anglických a španielskych evergreenov a cover verzií svetových hitov

Lenka Piešová

speváčka

Kombinácia nezameniteľného hlasu Lenky Piešovej spolu s hudobným doprovodom jej sprievodnej kapely Music Box Project sú zárukou strhujúceho, energiou nabitého umeleckého zážitku. Nech už preferujete akýkoľvek hudobný štýl, vďaka tomuto spojeniu si určite prídete na svoje.

Marco Rajt

huslista

Marco Rajt je multižánrový husľový virtuóz, ktorého si zamiluje určite aj ten poslucháč, ktorý nemá vzťah k tomuto hudobnému žánru. Osobná charizma a skvelý hudobný prejav sú zárukou pre nezabudniteľný umelecký zážitok.