Vlado „Láďo“ Varecha

Moderátor Vlado Varecha dlhé roky patrí k stáliciam rádiového vysielania na Slovensku. Jeho nezameniteľný hlas však môžete poznať aj z televízie a reklamných spotov. Moderuje s  ľudskosťou, charizmou a úprimnou bezprostrednosťou.

Vlado sa do povedomia širokej verejnosti dostal ako moderátor rádia VIVA. Svoje pôsobenie v rádiovom éteri odštartoval ešte ako študent počas vysokej školy v košickom Rádiu 9. Prelomovým bol príchod do rádia Európa 2, ktoré je už tretím rokom jeho moderátorským domovom. Známy ako “Láďo” z Rannej šou ZOO tvoril obľúbenú moderátorskú dvojicu s Barborou Rakovskou. Vedieť improvizovať a zároveň dobre naladiť tisíce poslucháčov je neľahká úloha. Práve tu získal Vlado nenahraditeľné skúsenosti a posunul svoje spíkerské zručnosti na novú úroveň. Tvrdá práca a neustála chuť zlepšovať sa mu pomohli otvoriť dvere medzi najobľúbenejších moderátorov na Slovensku. Aktuálne má na Európe 2 vlastnú reláciu Drivetime s Láďom.

Jeho mottom je: „Tie najkrajšie veci nie sú veci.“

Okrem rádiového vysielania Vlado prepožičal svoj hlas reklamným kampaniam a televíznym upútavkam. Moderoval tiež množstvo zaujímavých akcií. Vďaka jeho bezprostrednému prejavu, schopnosti zachovať si chladnú hlavu a zároveň zmysel pre humor sa stali nezabudnuteľnými zážitkami pre všetkých hostí. Moderuje nielen v slovenčine, ale aj v angličtine, čo je veľká výhoda pre eventy firiem spolupracujúcich so zahraničnými klientmi.

 

Odmoderoval aj tieto podujatia:

Hokejista roka 2023

Siemens Young Generation Award

Otvárací ceremoniál Majstrovstiev Európy vo futbale žien

Evita Ladies Weekend

Fun Day v anglickom jazyku

Zober loptu, nie drogy

AXA Roadshow

Vlado Varecha je naslovovzatý profesionál, ktorý má srdce na správnom mieste. Vďaka bystrosti a širokému rozhľadu sa s ľahkosťou popasuje s akoukoľvek situáciou. Jeho bohaté skúsenosti a zmysel pre humor sú prínosom každej akcie. Ak si želáte, aby aj tá Vaša bola nezabudnuteľným zážitkom, kontaktovať nás môžete tu.