Voising

Vokálna skupina VOISING

Slovenská vokálna skupina, spievajúca prevažne populárne piesne svetových, ale i slovenských hviezd, avšak bez použitia hudobných nástrojov. Presne týmito slovami možno opísať šesticu unikátnych hudobníkov, zoskupených pod umeleckým menom Voising.  Ich vystúpenia sú plné úprimnej radosti a počas nich vás vďaka legendárnym hitom, ktoré poznáme všetci, prevedú v čase. Priamoúmerne s rastúcou popularitou rastie aj odhodlanie a´cappelly posúvať vlastné limity a prizývať si na spoluprácu celú škálu rôznorodých umelcov.

Zdanlivo odlišní členovia acapelly o sebe zvyknú navyše tvrdiť, že nie sú len kolegami, ale i priateľmi a v spoločnosti jeden druhého sa cítia ako rodina. A práve rodinnú pohodu cítiť aj z nimi prezentovaných piesní, ich autorskú tvorbu nevynímajúc. Reč je napríklad o piesňach VOTA, novinke Všetko má svoj čas alebo Vianočnej pesničke. Mimochodom, tá výrazne obohatila vianočný repertoár kapely, s ktorým sa pravidelne predstavuje fanúšikom na Slovensku i v zahraničí.

V máji 2020 Voising spojilo sily so slovenskou herečkou a speváčkou Luciou Vráblicovou. Spoločne naspievali slovenskú pieseň Jara Filipa a Milana Lasicu Čerešne. V tom istom roku členovia a´cappelly zaujali ďalšou vydarenou spoluprácou, keď vydali už spomínanú Vianočnú pesničku so spevákom Petrom Bažíkom, výhercom súťaže X Factor. Doposiaľ posledným počinom úspešnej šestice je pieseň The Rembrandts, obľúbený hit seriálových Priateľov. Zaujíma vás, ako znejú známe hity v podaní spevákov, ktorí vystupujú bez  sprievodných tónov hudobných nástrojov? Kontaktujte nás a my vám tento zážitok radi sprostredkujeme.

VOISING BOOKING KONTAKT

umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177

E-mail: voising@stellaproduction.sk

Vybrali sme...

… videoklip úspešnej šestice, pieseň The Rembrandts, ktorou vzdali hold seriálovým Friends (Priateľom). Klip je plný radosti, úsmevných momentov i pozitívnej energie. Koniec koncov presne tak, ako aj členovia tejto formácie.

Nekopírujte náš text...