Zuzana Nováková

Viva la vita, viva l´amore! Nech žije život! Nech žije láska! Presne tieto slová dokonale vystihujú samotnú moderátorku a jej životné motto. Moderátorka Zuzana Nováková je totiž plná života a svoju prácu vykonáva s obrovskou dávkou lásky i nadšenia. Dlhoročného skúsenosti temperamentnej milovníčky Talianska hovoria za všetko. Zuzana sa k moderovaniu dostala už ako šestnásťročná. Štyri roky moderovala študentské akcie, plesy a popritom pracovala v žilinskom regionálnom rádiu Fajn. V roku 2007 robila rozhovory s osobnosťami na Staromestských slávnostiach. Hra osudu ju priviedla do Talianska, kde zakrátko rozbehla hereckú kariéru.

Okrem toho, že Zuzka pracovala v rádiu a v televízii, účinkovala tiež v reklamách, seriáloch, filmoch, divadlách i videoklipoch. Aj vďaka štúdiu herectva v Ríme a niekoľkoročnom pobyte v tejto juhoeurópskej krajine rozpráva plynule po taliansky a práve moderovanie v danom jazyku sa stalo jej silnou devízou.

Jej mottom je: „Nech žije život! Nech žije láska!“

Ak hľadáte živel, ktorý si všetkých prítomných získa neopísateľnou charizmou, profesionalitou, bezchybným prejavom a spontánnosťou, stačí osloviť našu agentúru. Moderátorka Zuzana Nováková patrí do nášho portfólia.

Don`t copy text!