STAND UP COMEDY

Domovská stránka » Stand up comedy

Po tom, ako v 18. storočí suverénne triumfovala na poli zábavy v Spojenej kráľovstve, sa postupne rozširovala do celého sveta. Reč je o stand up komédii, ktorá si postupne našla svojich verných divákov aj u nás.  Dnes už, čo sa jej obľúbenosti týka, rozhodne nezaostávame. Stand up komédia je bezodnou studnicou tém aj spoločenskej satiry, ktorá vás presvedčí o tom, že humor je oprávnene vnímaný ako korenie života.

V našej ponuke nájdete osobnosti, ktoré sú v tomto neľahkom žánri „preverení časom“ a stali sa tak zárukou zábavy i zaujímavého kultúrneho zážitku. S množstvom vtipných postrehov a monológov na (nielen) aktuálne, celospoločenské otázky. Stand – up comedy či sit – down comedy sa stali obľúbeným spestrením programu počas vianočných a koncoročných večierkov. Ale aj súkromných osláv, ale aj iných spoločenských podujatí, kde nesmie chýbať humor a dobrá nálada.

Umelci vystupujú sólovo s 20-25 minútovým predstavením alebo predvedú vo dvojici 45-60 minút trvajúcu šou. Ide o mimoriadne žiadanú súčasť eventov, avšak ponuka protagonistov a ich časové možnosti sú v tomto žánri limitované. Neváhajte nás kontaktovať čo najskôr a my vám s tou najlepšou voľbou pre vaše podujatie radi pomôžeme.

Kontakt Stand up comedy:
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk