DOMINIKA TITKOVÁ & LATINOSHOW

Domovská stránka » Dominika Titková & LatinoShow

Ako už samotný názov napovedá, LatinoShow je hudobno-tanečná šou, ktorá Vás rozpáli exotikou nabitými pohybmi i rytmami. To všetko v podaní hudobno-tanečnej fúzie osemčlennej kapely a bubeníckej show, doplnenej exotickými choreografiami tanečnej skupiny. Na slovenskej hudobnej scéne pôsobí od roku 2009. V čele kapely stojí speváčka a saxofonistka Dominika Titková. Pravidelnou súčasťou show je aj talentovaný tanečník z Venezuely – Lee Sandoval Peraz. Repertoár originálnej Latinoshow je zmesou tradičnej samby, salsy, merengue, bachaty i reggaeton-u s energickými aranžmánmi (aj) svetoznámych skladieb. Napokon, samotní interpreti tých najzvučnejších mien, akými sú Gloria Estefan, Jennifer Lopez, Marc Anthony či Sergio Mendes, sú toho dôkazom. Nezabudnuteľný zážitok a strhujúca atmosféra dokonalých pohybov a tónov zaručujú emócie, ktoré vo Vás budú rezonovať ešte niekoľko dní.

Dominika Titková a jej LatinoShow

Šou, ktorá ohromí aj tých najnáročnejších latino-fanúšikov. Presne týmito slovami možno opísať vystúpenie známeho zoskupenia, ktorého dominanta spočíva predovšetkým v spojení latinsko amerických rytmov a tanečno-bubeníckej šou na jednom pódiu. To všetko v trvaní viac než dvoch hodín. Súčasťou programu je aj interaktívny workshop s venezuelským tanečníkom či vystúpenie tanečnej skupiny, ktoré Vás ohromia nielen originálnymi choreografiami, ale aj prekrásnymi exotickými kostýmami. Silnou stránkou LatinoShow je spomínaná bubnová šou Campana Batucada. Tá je držiteľkou oficiálneho rekordu Najväčší bubenícky Orchester, ktorý poznajú aj diváci v Dubaji, Maroku, Bahrajne či Egypte.

Summer latino party a Latino koncert

K ďalším, pútavým variantom šou, patria Summer latino party a Latino koncert. Kým prvý typ v sebe nesie kombináciu vystúpenia osemčlennej kapely, tanečnej skupiny a interaktívnych workshopov s venezuelským tanečníkom, Latino koncert poteší všetkých klientov, ktorých nepustia napríklad priestorové možnosti. Takmer desať rokov na scéne a nespočetné množstvo vydarených vystúpení sú však jednoznačne zárukou kvality a profesionálneho prístupu každého z členov, a to bez ohľadu na Vami zvolený variant LatinoShow.

Ak hľadáte niečo špeciálne, LatinoShow je pre Vašu akciu určite tou správnou voľbou. Elánom nabitá šou osemčlennej kapely, bubnová „smršť“, veselá Party show, ktorú Vám touto cestou taktiež dávame do pozornosti, ako i zaujímavé workshopy. Inými slovami predstavenie, ktoré ohromí každého diváka. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči. Radi Vám s tým pomôžeme, zodpovieme na otázky, stačí nás kontaktovať.

Kontakt Dominika Titková & LatinoShow:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk