LUCIA GIBARTI

Domovská stránka » Lucia Gibarti

Lucia Gibarti speváčka s obrovským rozsahom

Na Lucii Gibarti je fascinujúce, že napriek obrovskému rozsahu a hlasovému potenciálu je už od detstva absolútny samouk. Narodila sa totiž nepočujúcim rodičom, a tak vyrastala v tichu, keď bývala jej jediným zvukovým vnemom v domácnosti hudba. Je takisto príkladom, že tie najkrajšie veci k nám neraz prichádzajú celkom prirodzene. Lucia Gibarti má čoraz stabilnejšiu pozíciu na slovenskej hudobnej scéne a zaslúžene si užíva pozornosť, ako aj úspechy, na ktorých usilovne pracuje.  K tým, na ktoré je v ostatných mesiacoch obzvlášť hrdá, je nielen nahrávanie albumu s kapelou Hrdza, ale i spolupráca s Lukášom Adamcom a ich spoločná skladba „Veď vieš“. Práve tú si TV Markíza vybrala ako titulnú pieseň k seriálu Mama na prenájom.

Lucia Gibarti

Lucia bola dlhší čas dobre známou speváčkou najmä pre milovníkov folklóru. Veď jej hlas i tvár Slovensko pozná predovšetkým vďaka kapele Hrdza, keďže je jej neoddeliteľnou súčasťou. Umelkyňa však ostáva aktívna aj nad rámec spomínaného folklórneho zoskupenia, ba čo viac, ako sólová interpretka čoraz častejšie hviezdi v celkom odlišných žánroch. V súčasnosti sa jej repertoár skladá hlavne z popových, soul/neosoul, funky, jazzových a R&B skladieb.

Ako sólová hudobníčka vystupuje pod značkou Lucia Gibarti & Band, pričom jej štyria hudobní kolegovia sú skúsení slovenskí muzikanti (gitara / Radoslav Šulek, basa / Martin Samuely, klávesy / Rasťo Boroš, bicie / Dan Urban). Excelentná šou tejto zohratej pätice je skvelým osviežením na mestské slávnosti či kultúrne udalosti, no s prehľadom si ňou získajú aj účastníkov firemných akcií. Charizmatická Lucia, ktorá naspievala i titulnú skladbu k filmu Sviňa, je totiž schopná vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru kdekoľvek sa objaví.

Pokiaľ hľadáte na event speváčku, ktorá prítomných očarí nielen ojedinelým hlasovým prejavom, ale aj obrovskou dávkou charizmy, kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme.

Kontakt Lucia Gibarti:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: lucia@stellaproduction.sk

VYBRALI SME...

O kvalitách tejto speváčky vás môže presvedčiť už krátka ukážka z jej bohatého repertoáru, kde v plnej silne predvádza vrodený talent, hlas, ako aj dokonalú a okamžitú schopnosť prispôsobiť sa žánrovej všehochuti svojho publika.