SENSE

Hudobno tanečné zoskupenie SENSE je zložené z líderky a zakladateľky skupiny, divadelnej a muzikálovej herečky, speváčky Kataríny Ivankovej a mladých tanečných predstaviteliek: Mária Majeríková a Zuzana Náprstková. Spoločne vytvárajú kompaktný, veľmi živý a vizuálne atraktívny celok, ktorý divákov načisto pohltí aj svojím spevácko-tanečným umením. Na originalite a vysokej úrovni vystúpení si trio obzvlášť zakladá, preto predvádzané prvky neustále obmieňa a oživuje. Repertoár zoskupenia je mimoriadne pestrý, v rámci špeciálnych typov eventov s väčšími pódiami umelkyne rozširujú svoju základnú zostavu o ďalších dvoch členov, aby tak ponúkli ešte silnejší zážitok.

Program THE GREAT GATSBY

Jadro tvorí kabaretný a muzikálový repertoár, čiže pesničky zo svetoznámych muzikálov, akými sú Kabaret, Nine, Chicago, Burlesque. Nemenej populárny je ich latinsko-americký blok s množstvom súčasných hitov, za všetky spomeňme Sway od Pussycat Dolls či  Perhaps od speváčky Christina Aquilera. Vystúpenie tak môže byť rozdelené do dvoch či troch vstupov a spestrené o muzikálový set. Na svoje si preto prídu i milovníci slovenskej a českej tvorby, ktorých určite potešia skladby Lásko má já stůňu, Teď královnou jsem já a iné, rokmi overené pesničky.

Program SENSE FOLK

Folklórno – moderné zoskupenie Sense Folk ponúka projekt ľudového tanca s modernými prvkami a ľudovej hudby s novodobými aranžmánmi. Repertoár zahŕňa piesne ako “Tenká som ja tenučká”, Šaľená já bulá”, K Dunaju k Dunaju”,  Ľúbim cigána Jána, Chodila dievčina po hore plačúci, Čerešne a mnoho ďalších ľudových piesní. Katarína Ivanková predváza šou v sprievode štyroch tanečníkov (2 páry) s bohatými folklórnymi skúsenosťami, ktorí pôsobia na slovenských divadelných scénach. Program je možné prispôsobiť aj do podoby trojčlennej zostavy, t.j. speváčka a dve tanečnice.

ROXIE kabaret

Ide o spojenie orchestra a tria Sense (možný je i variant s činoherným a muzikálovým hercom Emilom Legerom), ktoré rozvíri zábavu v sprievode dvadsiatich troch elegantných muzikantov, známych ako Swingless Jazz Ensemble. Ako celok sa tak postarajú o vytvorenie tej správnej kabaretnej atmosféry. Tú ste mohli vidieť aj vo filme Chicago, hoci hudobná časť predstavenia tohto telesa je ďaleko pestrejšia.

Vystúpenia SENSE si publikum užíva plnými dúškami. Okrem silného spevácko-tanečného a vizuálneho zážitku totiž umelkyne dbajú aj na vtiahnutie divákov do samotného deja. Vďaka ich tematickej rozličnosti či možnosti prispôsobiť každej šou počet účinkujúcich je daná formácia skvelou voľbou pre celú škálu podujatí. V prípade záujmu o doplňujúce otázky, odporúčania ku konkrétnej zostave účinkujúcich či dohodnutie termínu vystúpenia kontaktujte agentúru Stella Production.

Kontakt SENSE & Katarína Ivanková:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: sense@stellaproduction.sk

Folklórno - moderné zoskupenie SENSE Folk

Moderný folklór v podaní zoskupenia SENSE Folk je plný radosti z ľudového spevu a tanca s modernými aranžmánmi.

Kabaretno - muzikálové zoskupenie SENSE Gatsby

Párty v štýle filmového trháku The Great Gatsby v podaní Kataríny Ivankovej a jej zoskupenia SENSE vie byť poriadne horúca.