ACT 4 SLOVAKIA

Domovská stránka » ACT 4 Slovakia

Pod umeleckým menom ACT 4 Slovakia sa skrýva štvorica talentovaných mladých žien. Venujú sa jedinečnému a na Slovensku nezvyčajnému športu – krasojazde na bicykli. V roku 2016 si vyslúžili 2x „standing ovation“ od divákov aj od poroty súťaže Česko Slovensko má talent. Nakoniec dosiahli absolútne víťazstvo s veľkým počtom hlasov a veľkým náskokom.

ACT 4 Slovakia

V televíznej súťaži talentov získalo ich umenie synchrónnej akrobatickej jazdy na bicykli veľkú popularitu. Tešilo sa mimoriadnej priazni divákov. Dievčatám vtedy mnohí hovorili, že odteraz sa ich život zmení – a bola to pravda. Od tej doby sa dopyt po ich vystúpení niekoľkonásobne  zvýšil. Do dnešného dňa absolvovali množstvo vystúpení na rôznych firemných akciách, plesoch, kultúrnych či športových udalostiach. Vystúpenie štvorice krasojazdkýň je zmesou športu a umenia. Realizujú ho formou synchrónnej jazdy na bicykli (na oboch kolesách alebo len na zadnom kolese, dopredu aj dozadu). Pritom vytvárajú unikátne akrobatické prvky. Show je sprevádzaná vždy vhodne zvolenou hudbou z podkladu. Niekoľko vystúpení obohatili aj o živú hudbu, čím ho pozdvihli na vyššiu umeleckú úroveň. Hudobný doprovod, kostýmy a pod. je možné upraviť podľa tematiky toho-ktorého eventu. Ich nezvyčajné športovo-umelecké čísla je taktiež možné využiť v reklamných spotoch alebo videoklipoch. O mimoriadnej kvalite vystúpení Act 4 Slovakia svedčí aj to, že v rokoch 2016 a 2017 sa v medzinárodnej konkurencii na  Majstrovstvách sveta v sálovej cyklistike umiestnili na vynikajúcom 3.mieste.

Vystúpenia „šijú“ na mieru

Ponuka vystúpení ACT 4 Slovakia je rôznorodá. Prispôsobuje sa potrebám organizátorov najrôznejších indoorových aj outdoorových podujatí. Štvorica akrobatiek na bicykloch má v portfóliu 30 minutovú show s interakciou s publikom (veľmi obľúbené na firemných akciách). Tiež ponúkajú krátku otváraciu show vhodnú na plesy, produktové akcie, firemné večierky, športové podujatia, či rôzne kultúrno-spoločenské udalosti. S radosťou so svojím programom vystúpia aj na školských akciách, kde môžu nadchnúť a motivovať k športu mladé publikum.

Portfólio ACT 4 Slovakia – krasojazda na bicykli:

  • Krátka dynamická show do 10 min.
  • Interaktívna show do 30 min. – obsahuje viaceré choreografie plus interakciu s publikom, kde si môžu vybraní diváci vyskúšať špeciálne bicykle vo forme súťaže.
  • Tematické predstavenie do 30 min. – je možné upraviť kostým, hudobný doprovod a pod. podľa tematiky eventu a požiadaviek klienta.
  • Motivačný program do 45 min. – s názvom “Neseď doma, bicykluj!“, určený predovšetkým pre základné a stredné školy.

Aj Vás štyri mladé dámy pôsobiace pod názvom Act 4 Slovakia očarili? A to nielen svojím príjemným vzhľadom, ale najmä mimoriadnym talentom? Chcete tento krásny, na Slovensku nezvyčajný a málo známy šport predstaviť hosťom na Vašom evente? Neváhajte nás kontaktovať.

Kontakt ACT 4 Slovakia:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk

KRASOJAZDA SO ŽIVOU HUDBOU

• Act 4 Slovakia & Daniela Lovlin •

A takto vyzerá unikátne spojenie špičky slovenskej sálovej cyklistiky s talentovanou huslistkou Danielou Lovlin. Živý husľový doprovod a umenie jazdy na bicykli je zárukou jedinečného audio-vizuálneho zážitku.

Hoci sa jedná o šport, v podaní štvorice krasojazdkýň je táto náročná akrobatická disciplína ladným „tancom“ na bicykloch a poteší oko každého diváka na rôznych spoločenských akciách a udalostiach.

UKÁŽKA KRASOJAZDY