MICHAELA REGECOVÁ

Domovská stránka » Michaela Regecová

Napriek tomu, že v komunite hudobníkov je dobre známa a medzi fanúšikmi obľúbená, Gitaristka Michaela Regecová nemá potrebu pútať na seba za každú cenu pozornosť. V jej repertoári nájdete skladby od Stinga, U2, Beatles, TOTO, Eagles, Franka Sinatru, Ben E Kinga. Ale aj Georga Michaela, Michaela Boltona, IMT Smile, Coldplay a mnohých ďalších interpretov, ktoré dotvára jedinečným aranžmánom pre gitaru štýlom fingerstyle. Piesňam tak dodáva príjemný rytmus a melodiku. Michaela mala taktiež možnosť zahrať si na jednom pódiu s hudobnými esami, akými sú Vašo Patejdl, skupina Fragile či La Gioia.

Michaela Regecová

Absolvovala štúdiu na VŠMU v triede profesora Jozefa Zsapku. Je jej veľkým vzorom a otvoril jej svet fingerstylu – štýlu hry na gitaru. Michaela začala s hraním na gitare už vo veku sedem rokov, a to na Základnej umeleckej škole v Spišskej Novej Vsi. Už vtedy zožala prvé obrovské úspechy na rôznych festivaloch a súťažiach. Okrem triumfov na Slovensku i v zahraničí nahrala v roku 2006 skladbu „Elegio de la Danza“ od Lea Brouwera do Slovenského rozhlasu.

Výnimočná gitaristka

Michaela je skvelá gitaristka, ktorej „špecialitou“ je už zmienený fingerstyle. Pri hraní však využíva aj mnoho iných techník, ako tapping, slapping, či looper. Tieto techniky zožínajú u  publika mimoriadne pozitívnu odozvu. A práve to jej dodáva energiu a veľkú motiváciu napredovať. S rovnakou vervou nabíja väčšie pódiá, ale i komornejšie publikum. To si z jej koncertov odnáša nezabudnuteľný hudobný zážitok a túžbu vidieť ju hrať naživo opäť.

Michaela aj napriek obrovskej dávke talentu a bezodnej studnice hudobných nápadov, ostáva skromná. Je ako stvorená pre podujatia, kde navodí skvelú atmosféru a dodá vášmu podujatiu originalitu. Radi vám s tým pomôžeme, zodpovieme na otázky, stačí nás kontaktovať.

Kontakt Michaela Regecová:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk