ZÁBAVNÉ KASÍNO

Domovská stránka » Zábavné kasíno

Vo svete je veľmi obľúbeným a vyhľadávaným trendom, postupne sa udomácňuje aj v našich končinách, pričom v ponuke ho máme i my. Zábavné kasíno sa stalo neodmysliteľnou súčasťou každej párty, kde nebýva núdza o milovníkov trošku iného „hazardu“. A prečo tie úvodzovky? V tomto type kasína sú totiž peniaze zbytočné. Vystačíte si s dobrou náladou a chuťou zahrať si niektorú z populárnych, kasínových hier. A keď už sme pri nich, poďme si ich aspoň v krátkosti predstaviť.

Ruleta

Princíp rulety je jednoduchý, stačí trafiť číselnú hodnotu alebo farbu políčka, na ktorom sa po roztočení zastaví gulička. Hrať začínate v momente, keď si na stávkovej časti stola zvolíte svoju stávku.

Blackjack

Na túto hru slúžia žolíkové karty. Hráte proti krupiérovi a snažíte sa dosiahnuť súčet (hodnotu) kariet vyšší než má krupiér, no nie vyšší ako 21. Prečo práve 21? Pretože najvyšší možný súčet dvoch kariet má hodnotu 21, tvorí ju eso a karta s hodnotou 10. Táto výherná kombinácia sa nazýva Blackjack.

Kocky

Najobľúbenejšia hra v Las Vegas, ktorú vidíte skoro v každom filme z tohto prostredia. Hra je známa pod názvom „Craps“. Ide o najkomplexnejšiu hru s množstvom možných stratégií, ktoré si určuje každý hráč individuálne. Kocky hádže vždy jeden hráč, nazývaný “ shooter“ a ostatní hráči stávkujú na to čo hodí. Ak raz pochopíte princíp tejto hry, zažijete skutočnú zábavu a už nebudete chcieť hrať nič iné.

Poker

Princíp hry spočíva v tom, že každá kombinácia kariet je hierarchicky zatriedená, aby bolo možné určiť víťaza (napr. tri karty s rovnakým symbolom majú vyššiu hodnotu než dve karty s rovnakým symbolom). Každý hráč dostane dve karty, ktoré vidí iba on. Cieľom hry je skombinovať tieto karty s ďalšími piatimi, postupne vykladanými kartami, ktoré sú spoločné pre všetkých hráčov pri stole. Hráč s najlepšou kombináciou kariet vyhráva bank.

Výber zábavného kasína, ako doplnkového programu na váš večierok alebo iný typ podujatia, ostáva vašou jedinou povinnosťou, pretože o všetko ostatné sa postaráme. Dodáme detailne prepracované stoly, vyškolený personál, ktorý vás zasvätí do tajov najobľúbenejších hier v kasínach, žetóny a aj kasínovské „peniaze“. Zábavné kasíno sa hodí na akýkoľvek typ podujatia, s ľubovoľným počtom ľudí, keďže hracie stoly vieme nakombinovať podľa vašich požiadaviek. Neváhajte nás kontaktovať a radi vám so všetkými prípravami pomôžeme.

Kontakt Zábavné kasíno:

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk

Zábavné kasíno - Ruleta, Kocky, Poker, Blackjack

Mobilné kasíno spestrí akýkoľvek event. Na vašu akciu dodáme všetko potrebné. Nehrá sa o peniaze, ale len pre zábavu.