GOOD MOOD BAND

Domovská stránka » Good Mood Band

Denis Lacho & Good Mood Band

Ako už samotný názov napovedá, Denis Lacho & Good Mood Band je kapelou, ktorá kráča ruka v ruke s dobrou náladou. Je zložená z profesionálnych hudobníkov a speváčky, pričom bez preháňania si zaslúži aj odvážne prívlastky typu najlepšia párty kapela. Za sebou má stovky koncertov s poprednými slovenskými interpretmi. Jej členovia v aktuálnom zložení doprevádzajú na vystúpeniach viac ako desať rokov i legendárneho Richarda Müllera.

Good Mood Band je výnimočná predovšetkým svojou autentickosťou a zaujímavým repertoárom. Ten zahŕňa napríklad hity od kapiel, akým sú Take That, Abba, The Pussycat Dolls, speváka Justina Timberlakea, Michaela Jacksona, speváčky Alicia Keys, Adele a mnohých ďalších.

Ako profesionálna skupina sa dokáže prispôsobiť rozmanitým hudobným preferenciám svojich poslucháčov. Jej spevákom je Denis Lacho – známy z účinkovania v speváckej súťaži Superstar. Talentovaný umelec ostal verný hudbe aj po jej skončení a od roku 2010 sa venuje muzike na profesionálnej úrovni.

Denis má za sebou stovky odohraných koncertov, spolupracoval s najväčšími českými a slovenskými popovými esami, vrátane nezabudnuteľnej Ivety Bartošovej. Členom zoskupenia Good Mood Band sa stal v roku 2019. Niet pochýb, že aj on prispel k jej statusu jednej z najvyhľadávanejších párty kapiel, vhodnej na event každého typu – od firemných spoločenských akcií a teambuildingu, až po narodeninové oslavy, vinobrania a iné mestské podujatia.

Je kvalitná eventová kapela súčasťou programu, ktorým plánujete osviežiť vaše blížiace sa podujatie? Kontaktujte nás a pomôžeme vám zrealizovať aj tie najnáročnejšie predstavy o dokonalom večierku.

Kontakt Denis Lacho & Good Mood Band:
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: denis@stellaproduction.sk

VYBRALI SME...

Tancovať do rána a zabávať sa na tanečnú hudbu, ale aj pomalú, ba miestami až melancholickú? V prípade tejto kapely nič neobvyklé.