LADY VIVIAN

Domovská stránka » Lady Vivian

Lady Vivian, vlastným menom Veronika Macková je moderátorka, ale tiež burlesque tanečnica a učiteľka tohto umenia. Má za sebou množstvo odmoderovaných eventov rôzneho charakteru, buď ako krásna elegantná dáma alebo v roli charakterovej moderátorky – kabaretiérky. Jej ženský šarm a temperament, krásny hlas, pohotové reakcie, humor a nadhľad sú zárukou toho, že si z ňou moderovaného podujatia odnesiete tie najlepšie dojmy a spomienky.

Lady Vivian vyštudovala UK, odbor Slovenský jazyk a kulturológia, ktorý bol primárne zameraný na správnu komunikáciu jedinca voči spoločnosti (hovorca). Magisterský titul získala na Pražskej univerzite v odbore diplomacie. Od detstva mala rada literatúru. Bavila ju poézia – čítanie, recitovanie, dokonca i vlastná tvorba. Písala texty piesní pre kapelu, v ktorej hrala na bicie a kajon. Pred pár mesiacmi sa jej dostalo cti byť na obálke zbierky básnika Ivana Štrpku Bábky kratšie o hlavu. Lásku k literatúre a umeniu pretavila do svojho súčasného povolania performerky burlesque predstavení. V nich stvárňuje rôzne postavy z dejín či literárne postavy, vyjadruje príbeh a vyvoláva v divákoch emócie.

Lady Vivian je iniciátorkou projektu #bodypositiveslovakia. Snaží sa v ňom naučiť ľudí vnímať pozitívne svoje telo, aj keď možno nie je ideálom krásy podľa dnešných kritérií. Kilečko navyše, pehy či väčší nos netreba nenávidieť, ani chcieť meniť. Sú veci, ktorými je každý z nás jedinečný, je potrebné budovať si sebaúctu, lásku k vlastnému telu. Najmä však vidieť človeka komplexne. Nehodnotiť ho len podľa jeho výzoru, ale objaviť osobnosť, ktorá je za tým.

Dobre sa na ňu pozerá a výborne sa počúva

Lady Vivian ako burlesque  tanečnica a herečka zožala úspechy nielen na Slovensku. Jej umenie ocenili aj v Rakúsku, a tiež v anglickom Londýne a Edinburgu, Nemecku, Taliansku či Nórsku. K moderovaniu sa dostala v roku 2016 a odvtedy sa mu aktívne venuje. Pre Bratislava Burlesque moderuje všetky produkcie Večernica. Moderovala tiež ich prvé turné po Slovensku a ďalšie akcie. Pre Red Cat Cabaret v Bratislave moderuje Burlesque show a tiež tu má angažmá vo viacerých kabaretných produkciách.

Moderátorka sa nevyhýba ani plesom a festivalom. Moderovala napríklad Karloveský ples a každoročný Juniáles. Taktiež veľký tanečný indický festival Bhumika Tribal Fest, ktorý sa na jeseň 2019 konal na Slovensku po prvý krát. Najnovšie sa stala moderátorkou celej varietnej show pre Rebuy Stars Cabaret v Bratislave. Pracovala tiež pre televízny okruh TV8, kde nahovorila mnohé reklamy a upútavky. Viedla tiež rozhovory so zaujímavými hosťami. Podieľala sa na slávnostnom večeri udeľovania cien Najobľúbenejšia osobnosť televízie. Viaceré z týchto produkcií TV8 boli vysielané LIVE.

S moderátorkou Lady Vivian sa nudiť nebudete, či už bude moderovať ples, festival, odovzdávanie cien, firemný večierok, či inú akciu akéhokoľvek druhu. Radi Vám odpovieme na otázky a pomôžeme, stačí nás kontaktovať.

Kontakt Lady Vivian:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk