JULIETT NOVAK

Domovská stránka » Juliett Novak

Juliett Novak je rozhodne dobre namiešaný koktail klasickej hudby, jazzu a pop music. Speváčka pochádza zo Slovenska. Od roku 2010 sa však pohybuje v zahraničí, striedavo v USA a Belgicku. S hudbou vyrastala od detstva. Do svojich 22 rokov sa venovala prevažne klasickej hudbe, opernému spevu a hre na klavíri. Neskôr jej učaroval jazz a muzikál. Dnes tvorí hlavne pop music. Juliett Novak je vďaka tomu univerzálny umelec.

Júlia Novak Bartková absolvovala štúdium na Konzervatóriu v Banskej Bystrici a VŠMU v Bratislave. Neskôr Stage performance workshop na Berklee Collage of Music v Bostone, kde sa prezentovala vlastnými piesňami na niekoľkých koncertoch. Bola súčasťou Harvardského gospelového zboru Kuumba singers, s ktorým koncertovala v Bostone, Cambridge a v New Yorku. S gospelovým zoskupením Saint Augustine Gospel Choir vystupovala vo Washingtone DC.

Okrem toho sa predstavila aj sólovo – s vlastnou tvorbou v Bostone a Bruseli. V roku 2014 nahrávala svoje songy so živou kapelou v Johannesburgu v  Južnej Afrike. V roku 2015 nahrávala v New Yorku spolu s producentom Arty Skye (nominovaným na cenu Grammy). Koncom roka 2016 sa rozhodla vziať veci do vlastných rúk – napísala vlastné texty, skomponovala hudbu, zaranžovala a vyprodukovala všetky piesne z jej pripravovaného albumu Find your world. Sama režíruje aj svoje videá. Nechýba jej zdravé sebavedomie, disciplína ani spontánnosť, vášeň pre hudbu a profesionálny prejav.

Nasleduj svoje srdce

To je filozofia talentovanej klaviristky a speváčky Juliett Novak. Za veľkú mláku odišla kvôli manželovi, ktorý dostal príležitosť študovať na Harvarde. Rýchlo si tam však našla svoje miesto. Oslovila ľudí na spoluprácu, skúšala s kapelou, komponovala, nahrávala, vyučovala spev a hru na klavíri. V roku 2016 bola zaradená do prvej desiatky najlepších vokálnych koučov vo Washington DC. V roku 2017 upútala skladbou Work It Out, o ktorú prejavili záujem mnohé zahraničné rádiá a médiá (KZZP Radio-Hitmusic 104, JamSphere Radio, TUNELOUD HIT RADIO STATION, UK FM Radio show, Toneflame Urban Radio, AraBel.fm v Bruseli). Zároveň vydala singel No regrets!. V roku 2018 vydala nový svieži singel Pap Pa-rap, v dvoch verziách. Prvá verzia s podnázvom Street party bola produkovaná spomínaným známym producentom Arty Skye a klip točený v uliciach Washingtonu. Druhá verzia The Strenght  je novšou autentickou výpoveďou autorky, pričom klip je natočený v Bruseli, kde aktuálne žije a koncertuje.

Juliett Novak je vynikajúca ako sólistka počas komornejších eventov, kde sa popri speve sama sprevádza hrou na klavíri, prípadne vokalizérom. Svojou charizmou a kvalitnou hudobnou tvorbou zaujme aj tých najnáročnejších poslucháčov. Úžasnú atmosféru vie vytvoriť aj v spolupráci s kapelou. Ak chcete, aby bola súčasťou Vašej akcie, kontaktujte nás mailom, telefonicky, alebo prostredníctvom formulára.

Kontakt Juliett Novak:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk