MATHIA a jej husľová show

Domovská stránka » MATHIA a jej husľová show

Martina MATHIA Výbohová začala hrať na husle ako šesťročná a presne o šesť rokov neskôr vyhrala medzinárodnú husľovú súťaž Prešporský Paganiny. V rámci prestížnej súťaže Talents for Europe pre sláčikové nástroje sa v roku 2016 umiestnila na treťom mieste. Povzbudená i týmito úspechmi už vo veľmi mladom vedela, akým smerom sa bude uberať jej budúcnosť. Po absolvovaní ZUŠ koncertovala so Slovenským filharmonickým orchestrom v Redute. Projekt nazvaný Talent v hudbe sa v tom čase uskutočnil pod dozorom husľového virtuóza Dalibora Karvaya. Dnes sa MATHIA venuje predovšetkým tvorbe, ktorá umne spája klasickú hudbu spolu s príjemným popom. Vďaka tomu môžu byť vystúpenia tejto umelkyne vhodným sprestrením predovšetkým na komornejšie ladených eventov a svadbách.

Husľová šou sólo, s tanečníkmi i na koni

Pestrý repertoár, ktorý čerpá práve z Martininej žánrovej všestrannosti, je okrem iného dôkazom, že prepájanie nestarnúcej klasiky spolu s najnovšími hitmi populárnej hudby, je v súčasnosti veľmi žiadanou súčasťou spoločenských podujatí. Skladby ako Perfect (Ed Sheeran), Yesterday (The Beatles), We Will Rock You (Queen), Skyfall (Adele), Hallelujah (Leonard Cohen), ako i mnohé ďalšie hity, sú neoddeliteľnou súčasťou jej koncertného zoznamu. MATHIINA husľová šou sa teší veľkej obľube aj na svadbách. Hudobný podmaz v jej podaní, a to počas svadobného obradu, gratulácie, prvého tanca či hostiny je samozrejmosťou. Prispieva tak k neopakovateľným emóciám svadobčanov. Mimochodom, nebuďte prekvapení, ak MATHIA príde na obrad priamo na koni, keďže okrem muzikálnosti oplýva aj profesionálnymi jazdeckými danosťami.

V schopnosti pretaviť svoju jazdeckú vášeň do umenia je MATHIA jedinečná i ďaleko za hranicami Slovenska. Husľová šou na koni totiž nemá v našich končinách obdobu a hudobný doprovod práve v tejto podobe je nepochybne unikátny. Umelecký zážitok, umocnený týmto špeciálnym prevedením, dokonale vynikne nielen na svadbách, ale i na spoločenských akciách situovaných do nádherných priestorov slovenských kaštieľov či na otváracích ceremoniáloch.

Vyniká aj vlastnou tvorbou

MATHIA prináša šou, ktorú najlepšie vystihuje slovo „lounge“. Hudba, v tomto ponímaní má totiž príjemný, podmazový charakter a návštevníci celej škály podujatí pri nej môžu s príjemným pocitom pohody relaxovať, užívať si voľné chvíle v spoločnosti kolegov, rodiny či priateľov, no tiež nerušene diskutovať. Symbióza huslí a klavíra je odveky spojená s atmosférou pohody a umeleckého zážitku.

Vďaka MATHII a jej bohatému, detailne zostavenému repertoáru skladieb, vám ju táto nadaná husľová umelkyňa v sprievode klaviristky prinesie ako na letnej párty, tak na vianočnom večierku. Vyskúšajte túto elegantnú voľbu na vašu spoločenskú udalosť a presvedčte sa, že tento nerušivý doplnok v pozadí vášho eventu je zásah do čierneho.

O MATHII je známe, že kladie vysoké nároky nielen na seba, ale i na ľudí, s ktorými spolupracuje. Jej vystúpenia sú zárukou silného, emóciami nabitého zážitku, kde si príde na svoje každý. Keďže pre mnohých ľudí sa stala MATHIA inšpiráciou a na jej vystúpeniach sa stretávajú ľudia s rôznorodým hudobným vkusom, mať v portfóliu umelkyňu jej kvalít je i pre našu agentúru devízou.

Kontakt MATHIA a jej husľová show


Tel.: +421 918 242 177
E-mail: mathia@stellaproduction.sk

VYBRALI SME...

MATHIA vo svojom pestrom repertoári prepája skladby nestarnúcej klasiky spolu s najnovšími hitmi populárnej hudby. Tento žáner a jej husľová show je veľmi žiadanou súčasťou spoločenských podujatí.