MIRKA PARTLOVÁ

Domovská stránka » Mirka Partlová

Mirka Gális Partlová je verejnosti známa ako pôvabná umelkyňa s nezameniteľným prejavom a emóciou v hlase. Veľkú podporu fanúšikov si získala ako televízna i seriálová herečka. Okrem toho má tiež angažmán v Slovenskom národnom divadle (účinkovala napríklad v muzikáloch Hamlet, Na skle maľované, Bodyguard, West Side Story či Fontána pre Zuzana), kde neprestáva taktiež udivovať svojím hlasovým rozsahom.

Ako muzikálová herečka a speváčka ho dokáže naplno prejaviť nielen na divadelných doskách, ale aj počas živých vystúpení, najčastejšie so svojou kapelou. Ich koncerty majú všetko, čo sa od hviezdy jej formátu očakáva. Pestrosť, emóciu, bezodnú ukážku talentu, autentickosť a na prvý pohľad ľudský, ale zároveň profesionálny prístup. V ponuke má pritom niekoľko typov vystúpení.

Mirka Partlová & band

Päťčlenná kapela dobre vie, ako rozprúdiť zábavu a zaujať i náročné publikum. Mirkine vystúpenia s kapelou sú nabité pozitívnou energiou aj radosťou z hudby. Na pódiu bez zaváhania odpália popové hity tých najväčších hudobných osobností, ktoré v podaní Mirky spolu s jej kapelou dodávajú priam legendárnym skladbám celkom nový nádych. Pri pesničkách, akými sú Mercy od speváčky Duffy, Proud Mary od ikonickej Tiny Turner či Cez okno od Jara Filipa, rovnako ako aj pri piesňach z muzikálov a snímok Šaty, Trochu tuším, trochu viem, Čaba nezblázni alebo I Will Always You tak Mirka dokazuje svoju bezbrehú kreativitu a lásku k hudbe.

Alternatívna smršť s Jánom Slezákom

Mužský hlas Janka Slezáka výrazne okorení ich predstavenia, veď v muzikáloch a filmoch bývajú častým elementom práve duetá, v ktorých skvelo vyniká aj táto dvojica.

Komorné vystúpenie pri klavíri

Klavirista Martin Šenc doprevádza Mirku na rôznych podujatiach typu networking, galavečery a spoločenské ceremónie, kde Mirka vystupuje ako hosť. Spoločne prezentujú hosťom akustický, na počúvanie pohodový a nanajvýš príjemný zážitok.

Star Track v znamení pestrosti

Zoskupenie jedinečných hlasov, menovite troch muzikálových osobností: Mirky Partlovej, Petra Makranského a Dáriusa Kočiho si diváci zamilovali na mestských podujatiach, slávnostných otváracích ceremoniáloch aj v kostoloch. Ich spev vás okamžite prenesie do inej dimenzie a prinesie pestrú paletu príbehov klasickej svetovej tvorby a najznámejších muzikálov.

Mirka Partlová je najpôvabnejšia členka speváckej skupiny STAR TRACK a zároveň jej kapelníčkou. Herečka a speváčka, sólistka Novej scény Bratislava, je veľká profesionálka, zvyknutá podávať výkon hodný svetových pódií.

Peter Makranský tento unikátny hlas si zaspieval s Helenou Vondráčkovou, Mirkou Partlovou, Nelou Pociskovou a ďalšími hviezdami slovenskej aj českej hudobnej scény. V muzikáloch vystupuje od detstva. V súčasnosti sa okrem hudby venuje tiež práci v televízii a dabingu.

Dárius Kočí je najmladší a zároveň najvyšší člen speváckej skupiny STAR TRACK. Na jednom pódiu hráva s Mirkou Partlovou, Sisou Sklovskou a nespočetne ďalšími, nemenej známymi hviezdami hudobného života. Exceluje v muzikáli Bonviván a jeho hlas poznáte i z dabingu.

Mirka Partlová má po dlhoročných skúsenostiach na pódiu aj pred kamerami potenciál zaujať každého poslucháča. Či už preferujete komorné vystúpenie, koncert mladých muzikálových hviezd alebo jej šou v sprievode kapely, vo všetkých prípadoch zažijete jedinečné okamihy. Radi vám poradíme s výberom vystúpenia na mieru práve pre vás. Neváhajte nás preto kontaktovať.

Kontakt Mirka Gális Partlová


Tel.: +421 918 242 177
E-mail: mirka@stellaproduction.sk

Formulár