Richard Dedek

Domovská stránka » Richard Dedek

Je ostrieľaný profesionál s dlhoročnými skúsenosťami v rozhlasových médiách. Od roku 2015 pôsobí v Rádiu Slovensko, o päť rokov neskôr začal práve tu moderovať ranné vysielanie, ktoré dodnes tvorí gro jeho pracovných aktivít. Otec dvojičiek a milujúci manžel sa vypracoval na vyhľadávaného profesionála vo svojom odbore. Okrem toho je takmer vždy pozitívne naladený, v práci pohotový, prirodzený, vtipný a po pracovnej stránke všestranne založený. Moderátor Richard Dedek zastreší podujatia rôzneho typu, a to od rodinných akcií či vianočných večierkov, až po festivaly a súkromné eventy. Obzvlášť žiadaný je pre svoju jazykovú vybavenosť, najmä čo sa nemeckého jazyka týka.

Jeden moderátor, celá škála podujatí

Akonáhle hľadáte skúseného profesionála s darom reči, ktorý si  dokonale poradí aj s prípadnými neočakávanými udalosťami, Richard Dedek by mal byť vašou jasnou voľbou. Pôsobí v rámci celého Slovenska, no nevyhýba sa ani odborne ladeným eventom so zahraničnou účasťou. V prípade záujmu o rečníka, ktorý presahuje hranice štandardu, nás neváhajte kontaktovať.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, rozhľadenosti vo viacerých oboroch a obzvlášť žiadaný je pre svoju jazykovú vybavenosť, najmä čo sa nemeckého jazyka týka.

Kontakt Richard Dedek:
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk