MARIÁN ANDRÍSEK

Domovská stránka » Marián Andrísek

Charizmatický moderátor Marián Andrísek patrí k najobsadzovanejším slovenským hercom do televíznych reklám. Vyniká svojou všestrannosťou, pohotovosťou, no má aj veľký zmysel pre humor. Vysoká miera empatie, charizma a príjemný hlas už len znásobujú jeho moderátorske kvality. Marián sa popri práci moderátora venuje i dabingu, divadlu, televíznej tvorbe a výrobe reklamných spotov. Pôsobí v združení ČERVENÝ NOS Clowndoctors a vďaka svojím skúsenostiam s prehľadom zaujme detské aj dospelé publikum. K devízam obľúbeného moderátora patrí príjemné vystupovanie, improvizácia, bezprostrednosť, zmysel pre humor či pohotovosť. Okrem týchto vlastností je mu vlastná tiež precíznosť a snaha byť na každú akciu dokonale pripravený.

Multifunkčný herec a moderátor Marián Andrísek a jeho kariéra

Vyštudoval herectvo a v súčasnosti patrí medzi našich najobsadzovanejších slovenských hercov do televíznych reklám. Skúsenosti má aj so zahraničnou filmovou produkciou. Marián Andrísek sa venuje tiež dabingu, nahrávaniu hlasových reklám, jeho hlas je vám určite známy aj z éteru Fun rádia. Svoje skúsenosti zúročuje pri moderovaní eventov, objavuje sa v televíznych seriáloch, doteraz spolupracoval už s viac než desiatkou profesionálnych divadiel na Slovensku. V neposlednom rade pôsobí aj ako zdravotný klaun.

Všestrannosť a profesionalitu obľúbeného moderátora môžete zažiť pri moderovaní firemných eventov, mestských podujatí, ale i sprevádzaní počas gala večerov či športovými podujatiami. Ak hľadáte moderátora pre svoj event, kontaktujte nás.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, rozhľadenosti vo viacerých oboroch a dôvtipu je Marián Andrísek jednoznačne zárukou kvalitného moderátorského výkonu.

Kontakt Marián Andrísek

výhradné zastúpenie
umelecká agentúra Stella Production

Michelle Kristová

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: marian@stellaproduction.sk