PLEXO

Hovorí si Plexo a na slovenskej hip-hopovej scéne sa pohybuje už viac ako desať rokov. Svojrázny raper má na konte množstvo albumov, úspešných videoklipov a zaujímavých spoluprác. Odohral viac ako stovku koncertov po celom Slovensku a Česku a v originálnej produkcii neprestáva napredovať.

Umelecké začiatky mladého Bratislavčana siahajú do roku 2005. Od počiatku kariéry si prešiel mnohými osobnostne aj umelecky náročnými obdobiami. Každé z nich dokázal premeniť vo svoj prospech a zhmotniť do zaujímavej hudobnej produkcie. Do povedomia fanúšikov sa dostal už svojim prvým oficiálnym nosičom Kopanec Múzy. O dva roky neskôr prišiel so sólo albumom Manuál. Nasledovali nahrávky Votrelec, Kopanec Múzy 2 s Mugisom a Nočné Mory s hitom Bez Teba. Zaujal aj videoklipom ku skladbe Najkrajšia Vec 2, o čom svedčí nielen viac ako 3,5 miliónov zhliadnutí na Youtube, ale aj množstvo pochvalných komentárov fanúšikov. Jeho počiny si vyslúžili prívlastky ako „progresívny“ a „zdravozmýšľajúci“ rap.

Za zmienku tiež nepochybne stojí projekt Daimonion – Renesancia, ktorý na pomery slovenského rapu neštandardne neobsahuje žiadne vulgarizmy. Patrí medzi slovenskú rapovú elitu, ktorá sa pravidelne prezentuje aj na najväčšom slovenskom hip-hopovom open air festivale Hip Hop Žije.

Plexo maká za mikrofónom, beaty “šije” Mugis

polupráce sú v hip-hopovom prostredí viac pravidlom ako výnimkou a inak tomu nie je ani v prípade Plexa. Už pri prvom albume svoje meno previazal s najskloňovanejším slovenským hudobným producentom Mugisom. Ten má na konte množstvo ďalších spoluprác s osobnosťami z hip-hopovej scény ako Strapo, Separ, Momo, Lyrik H, Kali, Zverina, Idea, Boy Wonder a mnoho ďalších. Okrem kolaborácie na albumoch im to spolu skvele šlape aj na koncertoch, kde Mugis ako DJ nekompromisným beatom naživo doprevádza Plexov rap a vokály. Dvojica pod krídlami vydavateľstva Neni problem, pred časom vydala album AU! s komixovým obalom.

Len nedávno raper Plexo svojim fanúšikom predstavil ďalšie spolupráce. Bola to pieseň Dúfam producenta ElMurda, v ktorej Plexo spojil sily s Danom Kapitánom, ktorý zaujal v poslednej sérii speváckej šou The Voice Česko Slovensko. Druhou novinkou je spolupráca Plexa a Nicky Mack pod producentskou taktovkou Petra Panna a názvom GPS.

Dodajte svojmu podujatiu či eventu šťavu v podobe hip-hopového interpreta, ktorý rozhodne má čo ponúknuť. Charizmatický raper Plexo je zárukou kvalitného zvuku a flowu aj bez použitia vulgarizmov. Kontaktujte nás a spoločne premeníme predstavy o vašom evente na skutočnosť.

Kontakt Plexo:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk