MARTIN CÍSAR

Domovská stránka » Martin Císar

Martin Císar je veľký spevácky talent, obalený rúškom tajomna. Jeho zamatový hlas so zaujímavým zafarbením dáva jeho piesňam nádych romantiky a nezabudnuteľného umeleckého zážitku. Do povedomia verejnosti sa vryl v roku 2014 krásnym tretím miestom v speváckej súťaži Hlas Československa. Skromný, no zároveň výnimočný muž z Trnavy odštartoval svoju kariéru vydaním debutového singla Šťastie.

Martin Císar a skladba HUMAN

Martin mal k spevu blízko už od základnej školy, kedy sa aktívne venoval ľudovej tvorbe. Navštevoval odbor spev na umeleckej škole. Tam ho spočiatku zaujímali najmä žánre blízke jeho veku – pop, soul a r’n’b. Medzi Martinove umelecké vzory patrili Sia, Amy Winehouse, skupina Coldplay či niekoľkonásobná držiteľka Grammy Adele. Má rád tiež tvorbu Celeste Buckingham či Emy Drobnej. Po úspechu v televíznej speváckej súťaži Hlas Československa 2014 sa Martin začal venovať spevu aktívnejšie. Pôsobil aj ako vokalista v hudobných nahrávkach svojich kolegov spevákov nielen na Slovensku, ale i v Českej republike.

V rámci sólovej kariéry spolupracoval s rádiom FM. Pod jeho záštitou vystúpil na jednom z najväčších festivalov na Slovensku – trenčianskej Pohode. Medzi ďalšie míľniky života mladého speváka patrí spolupráca so slovenským producentom s umeleckým menom MARK DANN. Výsledkom bola pieseň The Way. Nahral tiež množstvo coverov. Najúspešnejším sa stala skladba Human amerického speváka Rag’n’Bone Man. Pred pár týždňami nahral zaujímavú cover verziu známeho hitu Dance Monkey ako jemný duet s Nicky Mack. Martin ako jeden z mála pomaly ale isto pretvára svoju účasť v talentovej súťaži v naozajstnú spevácku kariéru.

Úspešný debutový singel ŠŤASTIE

V roku 2018 Martin Císar absolvoval pracovno-študijný pobyt v USA. Práve vďaka tomu výrazne napredoval v anglickom jazyku. Krátko po návrate vyšla jeho ďalšia spolupráca Save Me s DJom a producentom PHILIPEE-m. Rok 2019 odštartoval debutovým singlom Šťastie, na ktorom spolupracoval s producentom El Murdom a raperom Majselfom. Emotívna skladba dostala priestor aj v podobe videoklipu a zaznamenala množstvo pozitívnych ohlasov. V lete 2019 vydal energickú skladbu v angličtine s názvom I´ll Never Be. Hovorí o tom, aké dôležité je zachovať si svoju tvár. Myšlienku skladby vo videu podporili viacerí jeho priatelia vrátane Terezy Maškovej či slovenskej speváčky Barbory Hazuchovej. Plodný rok 2019 priniesol Martinovi aj ďalšie spolupráce v podobe skladieb Nečakám s raperom Majselfom, Nevyslovím s Barborou Hazuchovou a tiež citlivý duet V túžbach s Nicky Mack. Najnovšie Martin pracuje na svojich autorských skladbách, z ktorých prvú – pieseň Navždy predstavil svojim priaznivcom len nedávno. Ďalšími novinkami sú piesne Nechaj ma ísť  a Strácam ktorým hudbu zložil producent Paul Project.  Okrem toho dlhodobo spolupracuje s českou speváčkou Elis Mraz. Ich spoločným autorským dielom je pieseň s vianočnou atmosférou Ty A Ja.

Martin patrí k talentovaným slovenským spevákom a vokalistom s veľkým potenciálom. Do svojho speváckeho performance vždy dáva kúsok seba a bez zaváhania získava srdcia poslucháčov. Doplnenie akýchkoľvek informácii a booking Vám sprostredkuje agentúra Stella Production. Neváhajte sa na nás obrátiť telefonicky alebo e-mailom:

Kontakt Martin Císar:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: michelle@stellaproduction.sk