MIROSLAV „MIREC" BABJÁK

Domovská stránka » Mirec Babják

Miroslav „Mirec“ Babják je ostrieľaný slovenský moderátor, ktorý sa v šoubiznise pohybuje už celé desaťročia. Pre svoje skúsenosti a s tým spojené vynikajúce improvizačné schopnosti sa vynájde v každej situácii a téme.

Narodil sa v Košiciach, kde už ako 8-ročný spieval v košickej Zlatej bráne. Naspieval niekoľko desiatok piesní a tiež účinkoval v niekoľkých TV inscenáciách. Neskôr pôsobil v Malom divadelnom štúdiu. S vlastnou hudobnou tvorbou sa zúčastňoval rôznych pesničkových súťaží v Košiciach a okolí. V roku 1989 bol prijatý na VŠMU do Bratislavy, kde študoval herectvo a popri tom hrával v kapele SOHOSUN. Hosťoval na Novej scéne aj Malej scéne SND a tiež často moderoval rôzne akcie. Po úspešnom absolvovaní VŠMU vstúpil do povedomia ľudí ako skvelý rádiový spíker (FUN rádio, Rádio Koliba).

Netrvalo dlho a jeho moderátorské umenie, v kombinácii s pohotovosťou a dokonalými improvizačnými schopnosťami, si všimli aj televízne stanice. Moderoval úspešné a obľúbené relácie Redline. Štúdio Kontakt, Všetko dovolené, Rhytmick, Tipos Bingo a mnohé ďalšie.

Všestranný profesionál

V roku 1995 sa „Mirec“ stal členom jednej z najpopulárnejších slovenských kapiel 90-tych rokov, skupiny LOBBY. Neskôr sa osamostatnil a v roku 2003 vydal v spolupráci s mnohými osobnosťami slovenskej populárnej hudby svoje prvé CD s názvom „Let“ a neskôr ďalšie dve CD. Ako autor hudby a herec sa podieľal na projekte Kiki a Riki pre detské publikum (kniha, CD s pesničkami a karaoke verziami,  muzikálové divadelné predstavenie).

V roku 2017 spolu so speváčkou pôvodnej skupiny LOBBY a novým klávesákom pod názvom THREE M vydali dva single: All I know a Vianoce. Miroslav Babják je však ako dabingový herec najmä príjemným „hlasom“ vo viacerých filmoch, rozprávkach, dokumentoch a reklamách. Je tiež členom MUFUZA (Mužstvo futbalových zázrakov), ktoré je tvorené známymi hercami, moderátormi a športovcami so zmyslom pre šport a humor.

Všestrannosť a profesionalitu obľúbeného moderátora diváci zažili nielen pri sprevádzaní hudobnými, súťažnými a športovými programami, ale napríklad i počas gala večerov, moderovaní súťaže krásy a ďalších spoločenských akcií. Ak hľadáte moderátora svojho eventu, kontaktujte nás. Pre svoju dlhoročnú prax, rozhľadenosť vo viacerých oboroch a pohotové reakcie bude „Mirec“ Babják jednoznačne zárukou kvalitného moderátorského výkonu.

Kontakt Miroslav „Mirec“ Babják:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk