SAMUEL HOŠEK

Domovská stránka » Samuel Hošek

Zamatový hlas, ktorý v sprievode jazzových hudobníkov nadobúda ešte na sile a intenzite. Presne to je mladý, talentovaný spevák, výtvarník i umelec Samuel Hošek. Študoval na Divadelnej fakulte VŠMU v Bratislave, taktiež v USA a v roku 2017 ukončil štúdium jazzového spevu v českej metropole. Napriek mladému veku má za sebou nespočetne veľa skúseností. Absolvoval množstvo koncertov, festivalov, zúčastnil sa i nejednej hudobnej súťaže. Spolupracoval na projektoch známych osobností, akými sú Peter Lipa, Adriena Bartošová či skupina Fallgrapp.

Debutový singel Own World Samuel Hošek vydal v roku 2015. Na jeho EP albume spolupracoval s producentom a gitaristom Andrejom Hruškom. Jeho rukopis nájdete pod skladbami najväčších slovenských hviezd Celeste Buckingham, Katky Knechtovej alebo Majka Spirita. Samuel účinkoval ako vokalista v rámci White Tour práve posledného zo zmienených hudobníkov i na výročných koncertoch českej divy Lucky Bílej. Pri sledovaní nadaného umelca niet divu, že je držiteľom prestížnych ciest: Nové tváre Jazzu 2013, Xavier High School Talent Show 2008 a prvé miesto obsadil aj na celoeurópskej výtvarnej súťaži Fox Valley Area High School Exhibition v Amerike.

Samuel Hošek Jazz Band

Samuel vystupuje v sprievode kapely Samuel Hošek Jazz Band. Štvorčlenné zoskupenie tvorí okrem neho Jakub Hittrich, nielen hráč na bicie, ale i všestranný hudobník, člen formácie H projekt, ktorý nadobudnuté skúsenosti odovzdáva začínajúcim hudobníkom ako pedagóg. Kontrabasistom v kapele je Denis Pagáč, stály člen SND, Swing Society Orchestra, Jerguš Oravec či Miloš Biháry quartet. Hru na klavír má v rukách Roland Kánik, hudobník a producent, ktorý vyniká vo viacerých žánroch. Pre danú pestrosť má za sebou spolupráce s umelcami ako Richard Müller, Ľubica Čekovská, Nela Pocisková, Mango Molas, Celeste Buckingham a ďalší.

Vystúpenie Samuela Hošeka je garanciou kultivovanej zábavy. Spolu s kapelou ozvláštni každý event, spoločenský večierok či kultúrne podujatie. V repertoári zoskupenia nájdete sviežu kolekciu skladieb známych hviezd. Spomedzi všetkých spomeňme mená ako Adele, Rihanna, Jamie Cullum, Linkin Park, Miley Cyrus či Pharell Williams. Úprava svetových hitov v jazzových aranžmánoch je synonymom zábavy a jedinečného hudobného zážitku. Presvedčte sa o nadaní Samuela Hošeka na vlastné oči a pre ďalšie informácie týkajúce sa rezervácie termínov nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt Samuel Hošek:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk