3R CLUB

Domovská stránka » 3R Club

3R Club je partia umeleckých akrobatov zameriavajúca sa na formy pohybu ako parkour, tricking a freerunning. Voľným okom extrémne a dychberúce kúsky predvádzajú s neobyčajnou ľahkosťou a bez špeciálneho vybavenia. Ich show je demonštráciou toho, ako ďaleko je možné posunúť svoje limity po fyzickej stránke.

Parkour, tricking a freerunning vznikli ešte v 80.rokoch, širokej verejnosti sú to však pojmy často neznáme. Ide o akrobatické disciplíny, k výkonu ktorých nie je potrebné žiadne gymnastické vybavenie a majú priam kaskadérsky charakter. Podstatou samotného parkouru ako športu je zvýšiť efektivitu akéhokoľvek pohybu tela na maximum. Inak povedané, presunúť sa z bodu A do bodu B čo najrýchlejšie a najjednoduchšie za použitia rôznych prekážok, napríklad lavičky v parku. Pridajte k preskoku lavičky salto či iný akrobatický prvok a na svete je freerunning. Najnovšou vetvou tohto umenia je tricking, v ktorom sa spája akrobacia, gymnastika a bojové umenie. Samotný parkour je už dnes oficiálne registrovaný šport nielen na Slovensku, ale i na celom svete.

V telocvični, parku aj pred kamerami

3R Club sa ako oficiálny akrobatický klub sformovali v roku 2009. Dnes už majú okolo 60 aktívnych členov najrôznejšieho veku. Svoje umenie chalani z 3R Club vedia ponúknuť aj prostredníctvom exhibičných vystúpení, promo akcií a iných shows. Okrem projektov akrobaticko-kaskadérskeho charakteru účinkujú v reklamách a videoklipoch. Objavili sa v seriáloch Panelák, Chlapi neplačú, Horná Dolná alebo tiež v klipe Petra Bažíka – Rátaj s tým. Naživo svoje schopnosti predviedli na podujatiach pre spoločnosti ako Stavebná firma Benystav, Unipharma, Elko Computers, OC Korzo Prievidza či na galavečeri Fantastic Elko Prievidza. Ich vystúpenia trvajú v rozmedzí 3 až 6 minút, dĺžku však vedia prispôsobiť požiadavkám.

Radi by ste svoj event ozvláštnili netradičným vystúpením? 3R Club svojou show plnou trikov a kaskadérskych kúskov zaručene nachvíľu zastavia dych všetkým zúčastneným. Vyberte si Vašu obľúbenú hudbu a o adrenalínom “napumpovanú” choreografiu sa už postarajú chalani z 3R Club. V prípade záujmu nás stačí kontaktovať.

Kontakt 3R Club:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk

VYBRALI SME...

Parkouristi z 3R Clubu predvádzajú svoje majstrovské umenie, odvahu i pevné nervy pri zdolávaní prekážok nielen na spoločenských akciách a zábavných šou, ale tiež vo videoklipoch. V tom od Petra Bažíka predviedli kúsky, s ktorými by sa nestratili ani vo svete.