DEESAXX

Domovská stránka » DEESAXX

Saxofonista DeeSaxx je aktuálne jedným z najznámejších a najžiadanejších saxofonistov v rodnom Česku, ako aj u nás na Slovensku. Majstrovskú hru na saxofóne, ktorá nepozná hranice ani rečovú bariéru, však s úspechom predvádza aj vo svete.

Saxofonista Daniel Otisk pod umeleckým menom DeeSaxx naživo hrá na saxofón po boku uznávaných DJ-ov v tanečných kluboch od februára 2011. V roku 2012 sa zúčastnil medzinárodnej televíznej súťaže Česko Slovensko má talent, kde sa dostal až do predsemifinálového kola medzi 100 najväčších talentov. Televízne súťaže považuje za dobrý spôsob, ako si mladý začínajúci umelec môže zvýšiť svoju publicitu a získať nové kontakty. DeeSaxx sa vďaka talentu a tvrdej práci zaradil medzi najznámejších klubových saxofonistov v Česku a na Slovensku. V roku 2017 vystupoval v priamom prenose súťaže krásy Miss Face na TV Óčko. V obrovskej svetovej konkurencii si jeho umenie získalo svojich fanúšikov v rezortoch významných hotelových reťazcov. Ale aj v reštauráciách, na klubových scénach, firemných večierkoch, svadbách a súkromných oslavách v rôznych kútoch sveta. Na jeho adresu smerujú chvály od predstaviteľov nadnárodných spoločností, pre ktoré mal možnosť hrať, ale i od kolegov z umeleckej brandže.

Svetový a náš

V lete 2016 DeeSaxx vystupoval na party lodiach a v kluboch na ostrove Zakynthos a tiež na Malorke, kam sa odvtedy každý rok vracia. Zimnú sezónu 2016/2017 strávil na Kapverdských ostrovoch, kde pravidelne vystupoval pre hotelové reťazce a luxusné plážové kluby. Počas leta 2017 pôsobil na Ibize, kde si tiež zahral v najväčšom španielskom elektronickom rádiu LOCA FM. Vo februári 2018 vystupoval na festivale v Saudskej Arábii a v živom  vysielaní Saudia Radio. Hral tiež v Anglicku, Belgicku, Lotyšsku, Poľsku, Francúzsku a Rakúsku. Vždy sa však rád vracia domov do Česka a na Slovensko, kde patrí medzi top interpretov hry na saxofón. K jeho najsilnejším stránkam patrí zodpovednosť, profesionalita, chuť neustále sa zlepšovať a prekvapovať svojich fanúšikov novými nahrávkami či hudobnými progresmi. DeeSaxxov bohatý repertoár si môžete pozrieť TU.

Majster saxofónu DeeSaxx bravúrne interpretuje vlastné skladby ako aj najväčšie svetové hity. Dokáže navodiť príjemnú komornú atmosféru, rovnako ako roztancovať dav ľudí na tanečnom parkete. Svoje vystúpenie rád prispôsobí Vašim predstavám o dokonalej oslave, koncerte či inej udalosti. Voľných termínov však má v diári málo, preto nás v prípade záujmu kontaktujte čo najskôr.

DEESAXX BOOKING KONTAKT:
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177

E-mail: michelle@stellaproduction.sk

VYBRALI SME...

V podaní skvelého saxofonistu, známeho pod umeleckým menom DeeSaxx, dostávajú skladby svetových hudobníkov celkom novú dušu.