DUO ARATRON ASPIS

Domovská stránka » Duo Aratron Aspis

Duo Aratron Aspis vás svojimi schopnosťami vtiahnu do sveta ohňovej mágie a žonglérskeho umenia. Ich ohňová show, UV svetelná show, fakírska show a ďalšie vystúpenia sú jednoducho fascinujúci, dlhotrvajúci zážitok, ktorý by nemal chýbať na žiadnej akcii. Táto dvojica umelcov dbá na kvalitu hudby a kostýmov, vystúpenia prezentujú veľmi profesionálne.

V ich ponuke nájdete:

Ohňová show, svetelná UV alebo elektrická show – každá z nich je kostýmovo a choreograficky inak prevedená, preto môžete mať vo svojom programe aj dve rôzne show. Pri grafickom žonglovaní je možné zobraziť napríklad logo vašej spoločnosti, prípadne akýkoľvek nápis či fotografiu.

Fotenie s hadom – pytónom tygrovitým albínom, sfarbeným od oranžova cez žltú a pieskovú až po bielu. Je to krásny majestátny had a často sa stáva, že fotenie s týmto unikátom je najväčšou atrakciou večera.

Fakírska show – chôdza po rozbitom skle a ostrých šabliach, ležanie na posteli s klincami, hltanie ohňa, opaľovanie ohňom, vdýchnutie ohňa do pľúc a jeho postupné vypúšťanie (tento trik robí len pár ľudí na svete) a efektívne preseknutie jabĺčka na hrudi partnerky.

Ohňová show krátka – 8 minút

Ohňová show dlhá – 12 minút

UV show krátka – 8 minút

UV show dlhá – 12 minút

LED show krátka – 6 minút

LED show dlhá – 11 minút

Žonglérska show – 11 minút

Mision imposible – 10 minúty

Grafické žonglovanie zobrazenie loga spoločnosti

Duo Aratron Aspis má naozaj čo ponúknuť akémukoľvek publiku. Zaujme od tých najmenších až po najnáročnejších dospelých divákov. Príťažlivý pár ponúka všetky druhy podujatí vrátane veľkolepej show, ale aj menšie, komorné vystúpenia. Agentúra Stella Production vám rada sprostredkuje nezabudnuteľný zážitok, stačí nás kontaktovať.

Kontakt Duo Aratron Aspis:
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk