DUO ARATRON ASPIS

Domovská stránka » Duo Aratron Aspis

Duo Aratron Aspis je zaujímavý príťažlivý pár, ktorý akoby ani nebol z tejto planéty. Svojimi schopnosťami vás vtiahnu do sveta ohňovej mágie a žonglérskeho umenia. Ich ohňová show, UV svetelná show, fakírska show a ďalšie vystúpenia sú jednoducho fascinujúci, dlhotrvajúci zážitok, ktorý by nemal chýbať na žiadnej akcii. Táto dvojica umelcov dbá na kvalitu hudby a kostýmov, vystúpenia prezentujú veľmi profesionálne. Od roku 1994 majú za sebou viac ako 5000 vystúpení. Zakladateľom je Igor Slovák, ktorý napríklad ohňovú show začal predvádzať ako prvý na Slovensku.

V ich ponuke nájdete:

Ohňová show, UV alebo elektrická show – každá z nich je kostýmovo a choreograficky inak prevedená, preto môžete mať vo svojom programe aj dve rôzne show. Pri grafickom žonglovaní je možné zobraziť napríklad logo Vašej spoločnosti, prípadne akýkoľvek nápis či fotografiu.

Fotenie s hadom – pytónom tygrovitým albínom, sfarbeným od oranžova cez žltú a pieskovú až po bielu. Je to krásny majestátny had a často sa stáva, že fotenie s týmto unikátom je najväčšou atrakciou večera.

Fakírska show – chôdza po rozbitom skle a ostrých šabliach, ležanie na posteli s klincami, hltanie ohňa, opaľovanie ohňom, vdýchnutie ohňa do pľúc a jeho postupné vypúšťanie (tento trik robí len pár ľudí na svete) a efektívne preseknutie jabĺčka na hrudi partnerky.

Ohňová show krátka – 8 minút

Ohňová show dlhá – 12 minút

UV show krátka – 6 minút

UV show dlhá – 11 minút

LED show krátka – 6 minút

LED show dlhá – 11 minút

Grafické žonglovanie

Žonglérska show – 11 minút

Faunny fakír show pre deti – 11 minút

Mision imposible – 3 minúty

 

A ešte jeden famózny bonus
V ponuke Igora Slováka nájdete aj umelecké fantasy fotenie, ktoré si môžete pozrieť TU a verte, že stojí za to minimálne vidieť tie nádherné portréty.

Duo Aratron Aspis má naozaj čo ponúknuť akémukoľvek publiku. Zaujme od tých najmenších až po najnáročnejších dospelých divákov. Príťažlivý pár ponúka všetky druhy podujatí vrátane veľkolepej show, ale aj menšie, komorné vystúpenia. Agentúra Stella Production Vám rada sprostredkuje nezabudnuteľný zážitok v podobe Duo Aratron Aspis.

Kontakt Duo Aratron Aspis:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk