EXPERIENCE BY PHILIPEE

Domovská stránka » ExperiencE by Philipee

V hudobnom svete sa neraz objaví interpret, ktorý už na prvý pohľad vytŕča z radu. Týmto špecifickým prípadom je aj slovenský DJ a producent PHILIPEE. O hudobný sprievod sa starajú profesionálny huslista a saxofonista, hrajúci sóla a duety do pôvodných i zremixovaných skladieb žánrov dance a house. Výsledkom ich spolupráce je aj show ExperiencE by PHILIPEE. Kombinácia ich hudobných zručností robí z predstavení tohto nevšedného zoskupenia jedinečný, pútavý zážitok.

Pre fanúšikov tanečnej hudby, špeciálne housového žánru, sa show ExperiencE by PHILIPEE stane časom plným zábavy, tanca a skvelej muziky. Ide totiž o výnimočnú hudobnú prehliadku, spájajúcu DJa s tanečnou melodickou hudbou a živými hudobnými nástrojmi. Show ponúka to najlepšie zo svetovej tanečnej scény. Za všetky hudobné hviezdy, ktoré v bohatom repertoári talentovaného umelca nájdete, spomeňme interpretov ako David Guetta, Tiesto, Zedd, Martin Garrix, Galantis, Swedish House Mafia, Michael Jackson, Chainsmokers, Kygo a mnohí ďalší.

Čím väčší hit, tým väčšia výzva

Práve remix piesne od Kygo zaujal i mainstreamovo ladených poslucháčov. Vďaka tomu sa skladba dostala do hudobných médií a zaujala aj rádio Express. Zoskupenie ExperiencE pritom vzniklo iba nedávno – v roku 2017, keď PHILIPEE s huslistom Petrom Fajtom zverejnili verzie tanečných skladieb s huslami na internete. Po pozitívnych ohlasoch a kolaborácii so saxofonistom Sax Beatz začali ako formácia vystupovať po kluboch. Ich poznávacím znamením je tiež vytváranie kontrastov medzi melodickou hudbou a tvrdšou párty hudbou.

Pre show ExperiencE by PHILIPEE je typický mix rôznych housových žánrov (future house, bass house či dance house), čím spoľahlivo oživí atmosféru na spoločenských a kultúrnych podujatiach a aj v kluboch. Zaujal vás štýl hudby a spôsob, akým svoju šou prezentujú? Pridajte sa k ich spokojným divákom i vy. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Kontakt ExperiencE by Philipee:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk

VYBRALI SME...

Pôsobivým house remixom piesne Born To Be Yours od Kygo & Imagine Dragons potvrdzuje zoskupenie ExperiencE by Philipee svoju pozíciu na slovenskej elektronickej scéne.

SHOWREEL

Krátka ukážka skladieb vokálnych aj inštrumentálnych, ktoré má zoskupenie ExperiencE by Philipee  vo svojom repertoári.

PROMO VIDEO

Takto to vyzerá, keď sa o zábavu v klube stará DJ a hudobník Philipee, huslista Peter a saxofonista Martin. Zaručene oživia každý event, na ktorom potrebujete rozprúdiť život.