EVENTOVÁ FOTOGRAFIA

Domovská stránka » Eventová fotografia

Fotografie, ktoré sa vo všeobecnosti tešia azda najväčšej priazni, sú nepochybne momentky. Momentky zachytávajú ľudí a najrôznejšie emócie. Vznikajú neočakávane tam, kde sa niečo deje, kde zvrat udalostí nemožno vopred naplánovať. Za druh momentky možno považovať aj eventové fotenie. Rovnako ako momentky, zachytáva unikátne okamihy podujatia, je to však úloha omnoho náročnejšia. Riešením je kvalitný eventový fotograf.

Profesionálne zhotovená eventová fotografia má neobyčajnú schopnosť. Dokáže nás nachvíľu preniesť v čase a priestore. Pripomína nám subjektívny zážitok a spätne sprostredkúva pocity, ktoré sme prežívali. Dokáže živo priblížiť atmosféru podujatia či udalosti aj tým, ktorí sa jej aktívne nezúčastnili.

Eventové fotenie neznamená len odfotografovať prítomných hostí a návštevníkov podujatia či akcie. Jej sila spočíva v zachytení najsilnejších okamihov a zároveň tých najmenších detailov ako sú priestory, výzdoba scéna alebo backstage. Aj tie tvoria neoddeliteľnú súčasť každej udalosti a dotvárajú jej celkovú atmosféru.

Kvalitná eventová fotografia

Nejde však iba o zhotovenie peknej pripomienky z Vášho podujatia. Prvotriedna eventová fotografia môže byť tiež silným nástrojom pre propagáciu Vášho biznisu, služby či podujatia. Rovnako ako biznis portrét, aj eventová fotografia od profesionála zachytávajúca Vaše kultúrne podujatie, športové stretnutie, verejnú diskusiu, menšiu či väčšiu firemnú akciu môže byť kľúčovým prostriedkom pre Vašu dokonalú prezentáciu a vytvorenie pozitívneho dojmu.

Osloviť overeného fotografa je v tomto prípade tou najlepšou investíciou. Fotografi ako Igor Stančík či Tomáš Halász sú renomovaní fotografi, ktorých práce sprevádzajú články v hlavných slovenských i zahraničných médiách. Na zozname majú spolupráce a referencie od zvučných mien a spoločností. Na fotenie koncertov a kultúrnych podujatí zase patrí medzi špičku Zdenko Hanout, obľubovaný mnohými známymi interprétmi.

Hľadáte eventového fotografa, ktorý dokonale zachytí neopakovateľné momenty Vášho podujatia, firemnej párty, koncertu či inej udalosti? Potrebujete vyhotoviť kvalitné fotografie pre potreby PR či grafické účely? Agentúra Stella Production spolupracuje s vysoko profesionálnymi fotografmi, za ktorých hovoria roky praxe a výborné referencie. Celú ponuku fotografov si môžete pozrieť v sekcii “fotograf“. V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

Kontakt Eventová fotografia:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk