PHILIPEE

Domovská stránka » Philipee

Talentovaný slovenský DJ a producent PHILIPEE sa do povedomia poslucháčov dostal v roku 2017 svojím debutovým singlom Feel. V roku 2018 rádiový úspech zaznamenala aj ďalšia jeho autorská skladba Save me.

Bratislavčan PHILIPEE začal svoju DJ kariéru už v roku 2003. Popri hraní v známych slovenských kluboch však cítil aj svoj hudobný talent a od roku 2015 sa začal naplno venovať hudobnej produkcii v žánroch pop, dance a house. Obľubuje najmä Future House, ktorý v sebe spája melodickosť s tvrdšími zvukmi. V roku 2017 vydal pod vydavateľstvom Strange Smoke Records (UK) svoj debut  Feel so známou slovenskou speváčkou VeronikaS. Táto tanečná dance-popová skladba sa pravidelne objavovala v playlistoch rádia Europa2. V rovnakom vydavateľstve mu vydali aj druhú skladbu Emotion.

V roku 2018 PHILIPEE oslovil na spoluprácu speváka s nezameniteľným hlasom Martina Císara, známeho z finále TV show Hlas Československa (2014). Nahral s ním tanečnú skladbu Save me kombinujúcu melodický piano house z 80.rokov a súčasný elektronický štýl. Skladba sa hrá hneď v niekoľkých veľkých slovenských rádiách. Motivovaný týmito úspechmi a najmä výbornými ohlasmi fanúšikov plánuje PHILIPEE vydať ďalšie skladby.  V spolupráci s veľkými slovenskými i českými umelcami pracuje na svojom debutovom albume.

Experimentuje, tvrdo pracuje a sníva o veľkých pódiách

Okrem svojej produkcie sa PHILIPEE venuje aj remixom známych skladieb. Najmä od zahraničných interpretov zvučných mien, ako sú Zedd, Dua Lipa či Tiesto. Získava si tak fanúšikov a podporu z celého sveta. Dôkazom toho je napríklad umiestnenie remixu na 17.mieste v talentovej súťaži známeho tanečného vydavateľstva Spinnin Records pre producenta EDX. Začiatkom roku 2019 bol publikovaný rozhovor s PHILIPEEm na portáli wavemag.eu v rubrike New Wave, v ktorej sa predstavujú DJ-i a producenti. Následne bol jeho guestmix odvysielaný v tanečnej relácii Dance Exxtravaganza rádia Europa2.

Svoju originalitu a hudobné cítenie predvádza tiež ako autor a dramaturg svojho DJ projektu ExperiencE by PHILIPEE. Kde pôvodné i remixované skladby štýlu dance a house sú sprevádzané živými nástrojmi (husle a saxofón). V produkcii aj v DJ-ingu si PHILIPEE zakladá najmä na melódiách vyvolávajúcich zimomriavky a dáva ich do kontrastu s tanečným house rytmom.

PHILIPEEho umenie si môžete vychutnať na akciách, na ktorých prezentuje aj vlastnú tvorbu. Ak máte blízko k dance music a house štýlu a zaujal Vás tento mladý slovenský producentský talent, kontaktujte nás pre viac info prostredníctvom mailu, kontaktného formulára alebo telefonicky.

Kontakt Philipee:
Management | Booking | PR
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177
E-mail: info@stellaproduction.sk