UKITAS

Domovská stránka » UKITAS

Ukitas sú akustickým hudobným zoskupením dvoch očarujúcich mladých dám – Nikoly a Terézie, ktoré majú všetky atribúty k tomu, aby zaujali svojim hudobným vystúpením aj to najnáročnejšie publikum. Okrem nežného vzhľadu, elegancie a príjemného vystupovania, oslnia i spevom a netradičným spojením sprievodných hudobných nástrojov ukulele a piano. Srdcia obecenstva si získali aj vďaka prepracovaným cover verziám nesmrteľných hitov od slávnych, nielen domácich interpretov. Bohatý repertoár, ktorý Ukitas zakaždým prispôsobí konkrétnym požiadavkám klienta, pozostáva z anglických, španielskych a slovenských piesni. Tematicky ho rozdeľuje do kategórií:  podmazová chill-outová hudba, tanečné hity, latino party a v neposlednom rade vianočné piesne a koledy.

Ukitas ako skvelá voľba na event každého druhu

CHILL-OUT/ROMANTIC – Koncept príjemného podmazu, pozostávajúceho predovšetkým z popového playlistu, decentného ukulele a klavíra, sa stal vyhľadávaným východiskom pre recepcie a routy, ale aj vítanie hostí na podujatiach, akými sú vernisáže či noblesnejšie firemné eventy.

LATINO EVENT – ak máte radi latino a váš sen o dokonalej letnej noci sa spája primárne s týmito rytmami, Ukitas budú pre vás jasnou voľbou. V kombinácii so španielskymi gitarami a ich bohatým latino playlistom, navyše za hudobného doprovodu bratov Guldánovcov, totiž spoľahlivo rozprúdia zábavu a naladia hostí na tanečnú vlnu práve v štýle zmyselného fiesta latino.

STAGE SHOW – Ukitas sa prispôsobujú novodobým trendom a prichádzajú s novým show programom. Ten spája detailne prepracované vystúpenie s moderným, beat-elektronickým podmazom, v kombinácii s už zmieneným live ukulele. Umelkyne netaja ani pozitívny vzťah k móde, preto svoje netradičné, hudobné aranžmá, pravidelne predvádzajú aj na Fashion eventoch či počas slávnostného udeľovania mnohých prestížnych ocenení.

VIANOČNÝ PROGRAM – Ukitas sa postarajú o nezabudnuteľný umelecký zážitok aj v predvianočnom období. Vianočný koncept, pozostávajúci zo skladieb v zaujímavom, hudobnom prevedení (ukulele, piano a neodmysliteľný zvuk roľničiek), je vhodný pre komorné večery v malých kaviarničkách, ale aj pre väčšie firemné večierky a vianočné podujatia. Playlist, plný najznámejších kolied, zahŕňa aj Let it snow, Jingle Bells, Feliz Navidad, Last Christmas. Taktiež dve autorské skladby: The Reason I love Christmas Time a Sú Vianoce.

Hudbou (sa) chcú baviť

Dievčenské zoskupenie Ukitas má na konte nespočetne úspechov. Za všetky spomeňme spoluprácu s ikonickou Darou Rolins, ktorá si prizvala dievčatá na koncerty ako predskokanky. V lete 2019 mali jedinečnú možnosť až v ďalekom Egypte hudobne podporiť podujatie Deň Európy. Zaujali tiež speváka Adama Ďuricu, ktorý si ich prizval na spoluprácu a spoločne predviedli bezchybnú, akustickú verziu hitu Zatancuj si so mnou v relácii Expres live rádia Expres. Duo Ukitas nahralo už niekoľko vlastných autorských skladieb, s ktorými sa prezentujú aj ďaleko za hranicami Slovenska.  Speváčky cestujú s ukulele po svete a nemajú núdzu ani o zahraničné ponuky. Z predošlých kontraktov možno spomenúť krajiny ako Egypt, Srí Lanku, Španielsko, Cyprus a ďalšie. Za jednu z najzaujímavejších skúseností považujú vystúpenie v Alexandrii. Ale aj showprogram na Vienna Fashion Week. Aktuálne sa Ukitas venujú autorskej tvorbe, pričom doteraz vydali štyri vlastné single.

Ak vás hudobné zoskupenie Ukitas zaujalo, neváhajte nás kontaktovať s vašou predstavou nezabudnuteľného večierku. S radosťou vám ho pomôžeme zrealizovať.

UKITAS BOOKING KONTAKT:
umelecká agentúra Stella Production

Tel.: +421 918 242 177

E-mail: ukitas@stellaproduction.sk

VYBRALI SME...

Ukitas je vítaným osviežením spoločenských podujatí rôzneho druhu vďaka chytľavým tónom piesní a netradičným spojením sprievodných hudobných nástrojov ukulele a piano.